ИзбранноеКорзина
Вуксал Уніфер - це більше ніж просто добриво.

Вуксал Уніфер - це більше ніж просто добриво.

Вуксал Уніфер - це більше ніж просто добриво. - фото vuksal-suspenz.png


- це більше ніж просто
добриво!

  Добрива Вуксал є:

 • повністю доступні для рослин, при цьому найкращі по швидкості і ефектив-
  ності поглинання
  та використання росли-ною; читати далі...

  Добрива Вуксал є:

  швидкі, ефективні, висококонцентровані і при цьому виключно розчинні;

  Вуксал суспензії містять широкий спектр поживних речовин у високій концентрації. Вони виключно розчинні за правильного зберігання і застосування, прості у використанні і дозуванні.

  Добрива Вуксал є:

  ...повністю доступні для рослин, при цьому найкращі по швидкості і ефективності поглинання та використання рослиною;

  Розглядати надходження поживних речовин в єдиному аспекті «Де більше міститься – там більше використовується» поширена помилка! Важливо не тільки скільки «міститься», але й скільки з них проникає в рослину і скільки з них використовується нею. Давно відомо і достатньо вивчено наукою, що водорозчинність поживних речовин має вирішальне значення для споживання листком. Тільки листкові добрива з водорозчинними поживними речовинами можуть швидко і ефективно поглинатися листком і далі використовуватись рослиною. Це особливо стосується мікроелементів.

  На основі повної хелатизації катіонів мікроелементів за допомогою хелатизатора ЕДТА добрива Вуксал можуть містити широкий спектр різних елементів. Без такої хелатизації, яка захищає елементи живлення, вони б реагували між собою утворюючи нерозчинні солі, які є недоступними для рослини. Хелатизація – це свого роду важлива ознака якості. Деякі інші листкові добрива заявляють на етикетці високий вміст поживної речовини, без того, щоб перекрити дієвість кількістю.

  В дослідах проведених в Університеті Бонна (Німеччина, Др. Хунше, 2014 р.) на прикладі Mn і Zn неодноразово доведено, що не стільки концентрація певних поживних елементів має вирішальне значення для споживання через лист, а їх розчинність, яка залежить від виду і якості формуляції.

  Наступний графік пояснює різницю в проникненні крізь кутикулу простої солі (сульфат Mn), погано розчинної солі (карбонат Mn) та повністю готовим продуктом Mn-EDTA з додатковими добавками і вмістом інших поживних речовин, які містяться у Вуксал Грейн.

  Вуксал Уніфер - це більше ніж просто добриво. - фото proniknennya-margancya.png

  Джерело: Versuch Dr. Hunsche, Uni Bonn, 2014

   

  Постановка експерименту:
  Різні продукти марганцю випробовувались в спеціальній камері на ізольованій кутикулі. Мова йде про зовнішній шар листка, який діє як «вхідний бар’єр» в рослину для поживних речовин листкових добрив. Потім визначали відсоток проникнення поживної речовини крізь кутикулу протягом 48 год. Цей експериментальний підхід забезпечує індикацію швидкості та ефективності поглинання поживних речовин через лист. Високоякісне позакореневе підживлення повинно характеризуватися швидким і ефективним поглинанням.

  Результати експерименту і висновки:
  Представлені у графіку числа – це середні з дев’яти повторень значення. Різниця статистично достовірна. Експеримент наочно демонструє перевагу суспензії на основі Mn-EDTA (в складі Вуксал Грейн) порівняно з іншими продуктами на основі Mn-карбонату та Mn-сульфату. Найбільш краще проникнення відбувається у випадку ЕДТА-хелатизованого марганцю в складі Вуксал Грейн. Рослини можуть використовувати запропоновані в цій формі поживні речовини значно швидше і більш ефективно. І навпаки, прості солі, важкорозчинні карбонати, а також оксиди не проникають в рослину, або помітно затримуються на поверхні листка, що підтверджується також літературними даними експериментів з листковими добривами на цілих рослинах.

 • швидкі, ефективні,  висококонцентровані 
  і при цьому виключно розчинні; читати далі...
 • збалансовані формуляції мікро- та макроелементами  відповідно до потреб рослин; читати далі...

  збалансовані формуляції з мікро- та макроелементами відповідають потребам рослин на відміну від монопродуктів;

  Більшість поживних речовин не діють окремо, а в тісній взаємодії один з одним. Як на основі фізіологічних особливостей рослин, так і внаслідок несприятливих ґрунтових і погодних умов доречним є використання комплексу поживних речовин в оптимальному співвідношенні для листка рослини. В той же час, не може добриво бути оптимально збалансованим одночасно для коренів, листка і насіння. До прикладу, підвищення кислотності ґрунту (рН) може призвести до нестачі одночасно кількох елементів. Внесення високої дози певного елемента живлення може призвести до дисбалансу із симптомами дефіциту інших поживних речовин. Це враховано у збалансованих формуляціях Вуксал.

  Таку взаємодію можна пояснити на прикладі Вуксал Борон, який окрім значної кількості бору містить інші мікро та макроелементи. При застосуванні борвмісних монопродуктів є значний ризик викликати антагонізм елементів, і як наслідок, дефіцит таких мікроелементів як Zn, Mo, Mn, Fe. У випадку використання збалансованих формуляцій може бути активоване таке явище, як синергізм елементів живлення, коли дія одного елемента підсилює дію іншого. • сумісні майже зі всіма  основними засобами захисту рослин; читати далі...

  Добрива Вуксал є:

  сумісні майже зі всіма основними засобами захисту рослин;

  Компанія виробник тісно співпрацює з провідними світовими виробниками засобів захисту рослин. Зміщуваність з переважною більшістю пестицидів є умовою для випуску нового препарату Вуксал для виробництва. Так як може бути вплив інших факторів, таких як поєднання декількох препаратів або наявність у воді домішок, ми рекомендуємо перед кожним застосуванням нової комбінації застосовувати пробний розчин. Якщо протягом декількох хвилин не відбувається осадження, змішування можливе. Ви можете бути впевнені, що це буде працювати майже у всіх випадках! Звичайно, внесення має бути зроблено якомога швидше.

  Добрива Вуксал дозволяють:

 • значно   покращити якість робочого розчину шляхом буферизації* (нейтралізації рН до рівня 7) і пом'якшення*читати далі...

 • отримати гарантовану ефективність за різних погодних умов: при наявності опадів діють як сильний прилипач, за посушливих умов діють як гігроскопічний зволожувач з ефектом реактиваціїчитати далі...

  Добрива Вуксал дозволяють:

  отримати гарантовану ефективність за різних погодних умов: за дощової погоди діють як сильний прилипач, за посушливих умов діють як гісгроскопічний зволожувач з ефектом реактивації сухого залишку;

  • Антивипаровувачі
   Вуксал Уніфер - це більше ніж просто добриво. - фото risunok3.jpg

  Антивипаровувачі захищають мікрокраплини від випаровування до моменту їх потрапляння на листок.

  • Зволожувачі
   Вуксал Уніфер - це більше ніж просто добриво. - фото risunok1.jpg

  Зволожувачі забезпечують рівномірний розподіл на поверхні листка, що дозволяє швидше і краще всмоктуватись поживним речовинам і активним сполукам засобів захисту рослин через листок. Таким чином можуть бути зменшені додаткові витрати на зволожуючі агенти.

   

  • Прилипачі
   Вуксал Уніфер - це більше ніж просто добриво. - фото risunok4.jpg

  Попри дуже швидку дію  Вуксал-суспензій, процес проникнення поживних елементів може тривати до декількох днів, поки вони не будуть повністю поглинені рослиною. Використовуючи так звані "прилипачі" у складі суспензій Вуксал адгезія поживних речовин і активних інгредієнтів з поверхнею листка значнополіпшується, так що вони залишаються доступними навіть після опадів. Досліди показують, якщо навіть через годину після внесення пройде 10 мм опадів, близько 80% поживних речовин формуляції Вуксал залишаються на листку і продовжують поглинатися рослиною.

  • Ефект реактивації
   Вуксал Уніфер - це більше ніж просто добриво. - фото risunok2.jpg

  ВУКСАЛ ДІЄ ПОСТІЙНО. За рахунок ефекту реактивації суспензії Вуксал ефективні навіть за дуже сухого повітря. За рахунок гігроскопічних властивостей формуляції використовується волога з повітря. Якщо сильна посуха переважає протягом дня то ніякі поживні речовини не можуть бути використані рослиною, проте дія Вуксал відновлюється, коли вночі опускається температура і відповідно піднімається вологість повітря. Цей ефект триває до тих пір, поки залишок присутній на листку, а всі поживні речовини не будуть повністю абсорбовані.

*а** Сила Буферного ефекту і Пом’якшення води залежно від формуляції різняться. Найкращий рівень цих властивостей у Вуксал Макромікс і Вуксал БІО Аміноплант.

Источник: http://agrorost.com.ua/articles/23474-vuksal-unifer-tse.html
Витрина
Контакты
ТД «АВС СТАНДАРТ УКРАЇНА»
Контактное лицо:
Косачёв Сергей Викторович
Телефоны:
+380 (95) 706-20-06показать+380 (95) 706-20-06 все+380 (95) 706-20-06 Отдел сбыта+380 (96) 741-73-65 Отдел сбыта+380 (50) 320-90-92 Отдел сбыта+380 (97) 594-99-74 Отдел сбыта+380 (56) 747-04-07 Отдел сбыта
E-mail:
Адрес:
49600, Украина, Днепропетровская обл., Днепр, ул. Паникахи,2, (Днепр, Паникахи,2) на карте
График работы:
Пн-Пт 9:00 - 17:00;
Обед 13:00 - 14:00;
Сб, Вс выходные
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх