УДОБРЕНИЕ ЯРА YARA (НОРВЕГИЯ)

Про компанію Yara
Компанія Yara бере свій початок з норвезької промислової фірми Norsk Hydro (Норск Гідро), яка була заснована в 1905 році.
А саме, коли промисловці Сем Ейде, Крістіан Біркеланд і Маркус Валленберг звернулись до найбільшого гідроресурсу Норвегії з метою виробництва перших продуктів компанії: мінерального добрива, яке привертає увагу в усьому світі, оскільки давало змогу фермерам підвищувати врожайність їх культур.
Десятиліття потому, після того, як Norsk Hydro розширила спектр своєї діяльності від добрив до нафти та металів, підрозділ, присвячений сільськогосподарській та побічній продукції, був виділений як окремий. Yara International ASA дебютувала на фондовій біржі в Осло в 2004 році, але багато чого сталося за минулі роки та історія компанії триває...
Перше в світі виробництво азотних добрив " Norgessalpeter " (нітрат кальцію) на випробувальному стенді в Нотоддені, Норвегія . Виробництво на основі винаходу, Біркеланда-Ейде, що базується на використанні гідроелектроенергії для вилучення азоту з повітря.
Yara в Україні
ТОВ "Яра Україна", зареєстроване на території України в травні 2008 року як структурний підрозділ лідируючого в світі концерну з виробництва мінеральних добрив Yara International ASA (Осло, Норвегія).
Основні структурні зміни відбулися в 2008 році в результаті злиття двох європейських компаній з виробництва мінеральних добрив Yara International і Kemira GrowHow, що була зареєстрована на території України як ТОВ «Кеміра Гроу Хау» з травня 2005 року.
Революціонізація сучасного сільського господарства
Компанія Yara росла за рахунок поєднання наукових досліджень і комерційної сміливості, що революціонізували сучасне сільське господарство. Поточна мета Yara: стати "Формувачем Промисловості" означає, що компанія повинна бути на лідером в плані в розробки нових продуктів і технологій.
Yara здійснює власні дослідження і розробки (ДіР). Ми прагнемо до виховання, пошуку та використання експертних знань для забезпечення оптимальних споживацьких цінностей.
Для підтримки довгострокового росту компанії діяльність Yara в галузі досліджень і розробок спрямована на сталий розвиток сільського господарства та на комерціалізацію нових екологічних проектів. Діяльність Yara в галузі досліджень і розробок переважно здійснюється в технологічному центрі Yara в Поршгрюнн (Норвегія) та в Науково-дослідному центрі Yara в Ханнінгофі (Німеччина). Де працюють близько 80 осіб, а загальні витрати на дослідження та розробки в 2007 році склали майже 100 мільйонів норвезьких крон.
Наша історія
Компанія Norsk Hydro (стара назва компанії Yara) вела свою комерційну діяльність на території України з 2000 року. Основний напрямок діяльності - реалізація кальцієвої селітри і комплексних водорозчинних добрив для захищеного грунту.
Компанія Kemira GrowHow активної маркетингової, виробничої і комерційної діяльністю займалася на території України з 2005 року. Основними напрямами її діяльності були комплексні добрива з мікроелементами для різних польових культур (у тому числі виробництво і постачання тукосумішей), водорозчинні комплексні добрива для захищеного грунту і добрива для позакореневих підживлень у відкритому грунті. Крім того, в рамках компанії Кеміра активно розвивалося в ті роки і напрямок добрив в різному фасуванні для садівників і дачників.
Починаючи з 2008 року, в результаті об'єднання і реструктуризації всіх напрямків діяльності, компаніяYara в Україні активно працює на ринку з постачання комплексних мінеральних добрив для основних сільськогосподарських культур. На даний момент Yara має повний асортимент добрив і пропонує повну технологію вирощування культур як в захищеному, так і у відкритому грунті.
Компанія Yara є світовим лідером у галузі виробництва та розподілу мінеральних добрив. Це сприяє розвитку глобальної перспективи і прихильності. Наш підхід полягає у створенні цінностей для всіх зацікавлених сторін, включаючи суспільство в цілому.
Ми вважаємо, що життєздатна рентабельність, у тому числі зростання та охорона навколишнього середовища, є бізнес-імперативом для майбутньої конкурентоспроможності. Приватний бізнес має життєво важливе значення для сталого розвитку економіки.
Основний вплив Yara знаходиться в ланцюгу продовольство - ресурси - навколишнє середовище. В основі нашої взаємодії лежить сталий розвиток сільського господарства: підвищення продовольчої безпеки при одночасному зниженні викидів і впливу на навколишнє середовище, та в усі часи розвиток сільських районів.
Yara переслідує питання сталого розвитку сільського господарства і взаємозв’язків між продовольством, кліматом, ефективним використанням ресурсів і охороною навколишнього середовища, що відображається у веденні нашоого основного бізнесу за рахунок інновацій, досліджень та розробок на світовій арені і в наших партнерських відносинах.
Залучення досвіду на місцевих та регіональних ринках, а також на світовій арені.
Як одна з провідних світових компаній з глобальною присутністю Yara має сильну платформу для участі в глобальних проблемах, переслідуючи ефективні рішення і шукаючи позитивний розвиток в наших основних областях: харчування, ресурси і навколишнє середовище.
Ми працюємо на місцевих ринках і співтовариствах, де ми можемо змінити ситуацію, весь час сприяючи зеленому росту на основі сталого сільського господарства та екологічних рішень. Компанії Yara і менеджери також підтримують громадські ініціативи відповідно до місцевих потреб, стратегій і пріоритетів.
Внесок Yara зосереджений на тому, як наш основний бізнес і ключові знання відносяться до глобальних викликів. Ми пов'язуємо політики взаємодії, галузеві стандарти і розвиток бізнесу, і ми запускаємо або вводимо діалоги, ініціативи та партнерства.
Yara керується своєю місією підвищити врожайність, своїм баченням, щоб встановити галузеві стандарти і стратегічним підходом створення впливу через ефективності бізнесу в поєднанні з цілеспрямованою взаємодією – розвитком сталого сільського господарства і зеленого росту.
Зелений ріст зазвичай задуманий як досягнення економічного зростання та соціального розвитку у відповідності з охороною навколишнього середовища, та використанням природних ресурсів в межах їх пропускної здатності.
Задовольняючи майбутній попит на сільськогосподарську продукцію потрібно поліпшити продуктивність і ефективність використання ресурсів, безпосередньо зв'язків між сільським господарством до концепцією зеленого росту.
Участь Yara у підвищенні ефективності проходить через усі частини ланцюжка створення цінності, від мінімізації відходів і поліпшення вуглецевого сліду наших виробничих процесів, до логістики, аж до надання фермерам інструментів, адаптованих продуктів та професійних консультацій для оптимізації використання поживних речовин рослинами на полях.
На додаток до цього, пакет рішень щодо навколишнього середовища Yara є швидко зростаючий сегмент бізнесу, який використовує наш досвід у хімії азоту та промислової компетенції для вирішення екологічних проблем у процесах наших клієнтів.
Амбіції зростання Yara засновані на створенні цінностей - для клієнтів та акціонерів, а також для суспільства в цілому. Ми постійно працюємо, щоб поліпшити продуктивність на просуванні інновацій, досліджень і розробок, на налагодження партнерських відносин та ініціатив.
Стратегії росту
Зелений ріст є невід'ємною частиною сталого розвитку. Економічне зростання вкрай важливе, щоб впоратися з глобальними проблемами, такими як збільшення попиту на продовольство, а також на землю і воду. Тим не менш, ріст повинен здійснюватися таким чином, щоб тиск на навколишнє середовище знижувався.
У планах сталого розвитку, зелений ріст повинен бути всеосяжним; переконавшись, що є спільна вигода від створеної цінності. Сприяння африканській зеленій революції - збільшення виробництва продуктів харчування шляхом включення дрібних фермерів у виробничо-збутовий ланцюг - це приклад того, як принципи зеленого росту втілюються в життя.
Зелені рішення
Yara прагне бути світовим лідером у галузі сталого сільського господарства та екологічних рішень. Сільське господарство є ключовим сектором у стимулюванні зростання в багатьох частинах світу. З свідомого підходу до ферм і управління ресурсами, оптимізації родючості грунтів і врожайності з використанням добрив з низьким вуглецевим слідом є двигуном для зеленого росту. Yara виступає за підвищення продуктивності за рахунок збільшення ефективності використання ресурсів в якості ключових внесків по досягненню зеленого росту. Ми надаємо концепції та інструменти, щоб допомогти фермерам добитися підвищення продуктивності.
Yara бере участь у політичних дебатах і входить у партнерські відносини для досягнення стійкого зростання продуктивності. Ми створюємо інструменти, продукти та рішення, які паралельно стосуються продовольчої безпеки та зміни клімату. Ми розробили продукти та рішення, які лежать в основі сталого сільського господарства і зеленого росту.
Як провідний світовий постачальник мінеральних добрив і знань сільськогосподарських культур, наші основні зусилля направлені на підвищення продуктивності праці за рахунок рішень на базі агрономічного досвіду, адаптація конкретних культур до місцевих умов вирощування. Концепція живлення рослин Yara підтримує підвищення врожайності при одночасному підвищенні ефективності використання ресурсів, тим самим зменшуючи викиди вуглекислого газу.
Останнє досягається також за допомогою наших низьковуглецевих добрив, на деяких ринках, з гарантією вуглецевого сліду, де незалежна третя сторона підтверджує викиди парникових газів (ПГ) в процесі виробництва. Ми просуваємо концепцію точного землеробства, пропонуючи інструменти для допомоги виробникам оптимізувати свої ресурси з метою підвищення врожайності і - як наслідок - їх рентабельності.
Наші рішення в галузі навколишнього середовища, які протидіють забрудненню також підтримують концепцію зеленого росту - за рахунок зниження шкоди природі і небезпеки для людини.
Живлення рослин з Yara
Yara визначила поліпшення продуктивності сільського господарства в якості ключового метою збільшення виробництва продовольства в період зміни клімату. Ми пропонуємо концепцію застосування мінеральних добрив заснованої на знаннях для підтримки ефективності.
Рішення в галузі навколишнього середовища
Yara розробила широкий спектр продуктів і рішень для промисловості і муніципалітетів, які сприяють поліпшенню їх екологічних показників і якості життя в громадах. Ми допомагаємо покращити умови життя в містах і скоротити шкідливі викиди.
Гарантія вуглецевого сліду
Yara зробила важливі кроки щодо скорочення викидів вуглекислого газу - і допомагає сільському господарству зробити те ж саме. Ми пропонуємо гарантію вуглецевого сліду на добрива, що вироблені з низьким рівнем викидів парникових газів.
Чисті поживні речовини
Yara використовує науковий підхід до консультування фермерів, коли ми пропонуємо добрива на основі нітратів. Вони являють собою оптимальний варіант, що призводить до підвищення врожайності культур, мають більш високу якість і більш низькі екологічні наслідки.
Точне землеробство
Yara забезпечує не тільки живлення культур але і рішення та інструменти для точного землеробства, підвищення врожайності при забезпеченні стійкості.

Источник: agrorost.etov.com.ua
Витрина
Фотогалерея
Контакты
ТД «АВС СТАНДАРТ УКРАЇНА»
Контактное лицо:
Косачёв Сергей Викторович
Телефоны:
+380 (95) 706-20-06показать+380 (95) 706-20-06 все+380 (95) 706-20-06 Отдел сбыта+380 (96) 741-73-65 Отдел сбыта+380 (50) 320-90-92 Отдел сбыта+380 (97) 594-99-74 Отдел сбыта+380 (56) 747-04-07 Отдел сбыта
E-mail:
Адрес:
49600, Украина, Днепропетровская обл., Днепр, ул. Паникахи,2, (Днепр, Паникахи,2) на карте
График работы:
Пн-Пт 9:00 - 17:00;
Обед 13:00 - 14:00;
Сб, Вс выходные
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх