ИзбранноеКорзина
Компанія «Альфа Хімгруп» – команда професіоналів із 12-річним досвідом роботи на аграрному ринку.

Компанія «Альфа Хімгруп» – команда професіоналів із 12-річним досвідом роботи на аграрному ринку.

Компанія «Альфа Хімгруп» – команда професіоналів із 12-річним досвідом роботи на аграрному ринку.
На сьогодні ми демонструємо стабільний і збалансований розвиток всіх напрямів діяльності від виробництва до продажів. В аграрному бізнесі діяльність компанії спрямована на забезпечення сільгоспвиробників найкращим насіннєвим матеріалом, мікродобривами та засобами захисту рослин, створеними з використанням новітніх технологій. Ми знаємо весь цикл розвитку сільгоспкультур, тому з виваженим підходом формуємо складові до кожного продукту. Виходу нового продукту на ринок передує ретельне, науково обгрунтуване вивчення кожного інгредієнту. Наші продукти є високотехнологічними та безпечними для застосування. Ми турбуємося про отримання Вами стабільно високих врожаїв.
Досконалі знання та багаторічний досвід на ринку дають нам змогу оперативно реагувати на стрімкий розвиток нових технологій в агросекторі. Це сприяє появі у нашому продуктовому портфелі найактуальніших і найсучасніших продуктів для Вашого відмінного врожаю. Цього року у переліку нашої продукції з’явилася нова, ефективна лінійка препаратів «Профі». Препарати мають поліпшену формуляцію та використовуються спільно з універсальним ад’ювантом широкого спектра дії,розробленим на основі передового світового досвіду. Така технологія використовується в Україні вперше і дає змогу діючій речовині препарату швидше потрапляти до рослини, опиратися впливу дощу та сонячного проміння. У результаті відчутнозбільшується проникна здатність, що дає змогу особливо ефективно знищувати бур’яни, шкідників і грибкові захворювання рослин.
«Альфа Хімгруп» зарекомендувала себе відкритим і надійним партнером, чия продукція має попит на ринку. Акумулювавши попередній успішний досвід, ми започаткували новий напрям діяльності - виробництво якісного насіння європейської селекції. Спільно з відомими європейськими селекційними компаніями ми відібрали найкращий насіннєвий матеріал і виростили його в Україні. За своїми якісними показниками та генетичним потенціалом насіння сої, соняшнику та кукурудзи, яке пропонується під власним брендом «Альфа Насіння», цілком відповідає європейським стандартам і високим вимогам українського аграрія.
Компанія продовжує розвивати вже традиційний для нас напрям – виробництво мікродобрив. Фактичні показники продажів є вагомими – торік мікродобрива використано на півмільйона га посівів! Прагнучи відповідати вимогам українського аграрія, «Альфа Хімгруп» застосовує передові досягнення сучасної науки. Нині ми істотно поліпшили формули мікродобрив. Для їхнього виробництва використані виробничі потужності найкращих європейських заводів.
«Альфа Хімгруп» потурбувалася про кінцевих споживачів, розробивши для них додаткові фермерські упаковки препаратів і мікродобрив. Такі обсяги популярні у приватних господарів і фермерів, які вирощують власну продукцію на обмеженій площі.
«Альфа Хімгруп» гарантує якість і надійність, бо спирається на багаторічний досвід випробування своїх продуктів. Численні позитивні відгуки наших клієнтів є найкращим свідченням ефективності нашої продукції. Ми цінуємо їх повагу до нас як до надійних партнерів.
Ми постійно вдосконалюємо свої знання, а потім, проводячи науково-практичні семінари для наших клієнтів, ділимося нововведеннями із своїми партнерами. Компанія «Альфа Хімгруп» надає клієнтам післяпродажний супровід із пакетом додаткових послуг щодо вирощування сільгоспкультур.
Нещодавно компанія «Альфа Хімгруп» взяла участь у міжнародній агропромисловій виставці «ІнтерАГРО`2011». Під час роботи виставки ми провели семінари-презентації на теми: «Якісне насіння європейської селекції від ТМ "Альфа Насіння" - запорука високих врожаїв та добробуту» та «Мікродобрива для позакореневого підживлення як ефективний засіб підвищення врожайності та якості польових, овочевих, плодово-ягідних та декоративних культур». Також «Альфа Хімгруп» виступила ексклюзивним партнером із засобів захисту рослин під час конференції «Кукурудза та соняшник – локомотиви прибутку», що відбулася у Києві 17.02.11. На ній наші представники виступили з доповідями: «Переваги комплексного застосування засобів захисту, мінерального підживлення та насінництва на посівах сільськогосподарських культур» та «Економічні аспекти під час вибору гібридів кукурудзи для сівби 2011 року»
Нам приємно, що наші семінари на виставці «ІнтерАГРО 2011» і доповіді на конференції викликали неабиякий інтерес в аграріїв. Організовуючи інформаційно-консультаційні семінари, ми намагаємося наблизитися до наших клієнтів у будь-якому куточку країни. Прагнемо супроводжувати аграріїв на всіх етапах вирощування врожаю. Задля цього "Альфа Хімгруп" проводить регіональні семінари для дистриб'юторів і виробників сільгосппродукції по всій Україні з грудня 2010 року по березень 2011 року. З питань участі у безкоштовному регіональному семінарі звертайтесь, будь ласка, до відділу маркетингу за тел.: (096) 704 00 00 або надсилайте заявку електронною поштою на адресу: marketing@alfachem.com.ua
«Альфа Хімгруп» - Ваш надійний партнер у сільському господарстві. Ми наполегливо працюємо, щоб Ви отримали всі складові відмінного врожаю!
Відкрився новий логістичний центр Підсумки проведених семінарів по Україні Створений відділ технічного супроводу Альфа Хімгруп на виставці «Зернові технології 2014» Вексельне кредитування для клієнтів Альфа Хімгруп усі новини
Місія компанії "Альфа Хімгруп"
Ми сприяємо вітчизняним аграріям завоювати лідерські позиції на світових ринках, пропонуючи їм інноваційні технології та високоякісну конкурентоздатну продукцію, що ведуть до покращення врожаїв, зростання загального добробуту населення та поліпшення якості життя.
Наша команда наполегливо працює, щоб українські аграрії отримали всі складові відмінного врожаю, а якість їх сільськогосподарської продукції досягла світового рівня.
Цінності, які несе "Альфа Хімгруп" своїм клієнтам
Якість продукції та інновації – ми пропонуємо ринку продукти найвищого ґатунку, вироблені із застосуванням новітніх технологій.
Стабільність та лояльність – ми підтримуємо високий рівень обслуговування, який поєднується з готовністю йти назустріч побажанням та обставинам клієнтів.
Відкритість та відповідальність – ми будуємо стосунки на основі відкритості та відповідальності, постійно розширюючи коло наших ділових контактів та пропонуючи тільки ту продукцію, яка перевірена нами особисто.
Цінності, які несе "Альфа Хімгруп" державі Україна
Законність та соціальність бізнесу – ми ведемо бізнес у межах закону України, сприяючи, таким чином, загальному підвищенню рівня добробуту та соціальної захищеності населення нашої держави.
Конкурентоспроможність та чесна боротьба – ми прагнемо стати лідерами ринку виключно завдяки якості нашої продукції та професіоналізму наших співробітників.
Репутація та відповідальність – наш спосіб ведення бізнесу формує позитивний імідж України у міжнародній бізнес-спільноті, а правильне застосування нашої продукції сприяє виведенню українських сільськогосподарських товарів на міжнародний ринок.
Альфа Хімгруп на виставці «Зернові технології 2014»
З 11 по 13 лютого у павільйоні №1 виставкового центру «КиївЕкспоПлаза» з успіхом пройшла ІV Міжнародна виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві «Зернові технології 2014». Одночасно, вже традиційно у інших павільйонах виставкового центру проходили виставки «Agro Animal Show 2014» і «Фрукти. Овочі. Логістика 2014».
За офіційними даними організатора виставки – ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» - у виставці взяли участь понад 500 провідних компаній, в тому числі 158 іноземних з 19 країн світу.
Кількість відвідувачів сягнула 14000, серед яких переважну частину склали керівники та фахівці вищої ланки сільськогосподарських підприємств України, а також гості з 28 держав світу. Тож, з впевненістю можна сказати, що дана виставка є видатною подією в житті АПК України.
Стенд компанії «Альфа Хімгруп» відвідали представники аграрного сектора з різних куточків України. Більше ніж 500 аграріям та партнерам, були надані експертні консультації від кращих технічних консультантів компанії. На стенді були представлені всі складові відмінного врожаю, розробка яких спрямована на забезпечення сільгоспвиробників найкращими засобами захисту рослин, мікродобривами та насіннєвим матеріалом.
Особливу увагу було приділено новинкам компанії . Продукти, які зібрані в лінійці «Велика вісімка» - це найкращі універсальні інструменти захисту культур, використання яких забезпечить надійний захист протягом усього вегетаційного сезону, а господарству – високу врожайність та прибутки. Отже, підводячи підсумки, можна зробити висновки, що виставка пройшла успішно. На стенді панувала приємна і дружня атмосфера. Компанія «Альфа Хімгруп» була рада бачити усіх давніх партнерів і залюбки знайомилася з новими.
Зверніть увагу! Новинки від «Альфа Хімгруп» Всі складові відмінного врожаю від "Альфа Хімгруп" Мікродобрива для позакореневого підживлення від «Альфа Хімгруп» – покращення якості врожаю усі публікації.
Зверніть увагу! Новинки від «Альфа Хімгруп»
Команда спеціалістів «Альфа Хімгруп» останні роки зосереджена на створенні інноваційних та якісних препаратів для захисту та догляду за сільськогосподарськими культурами. Для створення комбінованих препаратів беруться тільки найефективніші та неодноразово перевірені діючі речовини. Всі наші розробки перед виробництвом проходять багатоступеневу перевірку на біологічну ефективність, фізико-хімічні властивості та безпечність для навколишнього середовища.
В сезоні 2014, ми пропонуємо 7 нових препаратів, які стануть найкращими та універсальними інструменти для захисту Ваших культур.
-Протруйник Венцедор захистить насіння та проростки від найнебезпечніших грибних хвороб, бактерій та шкідників.
-Фунгіциди Камелот та Фенікс Дуо підтримають рослини у боротьбі з хворобами протягом вегетації.
-Фунгіцид Десфілар спеціально розроблений для захисту овочевих культур від комплексу хвороб.
Проти агресивних та чисельних шкідників допоможе інсектицид Наповал, завдяки швидкому «нокдаун-ефекту» однієї діючої речовини та подовженій дії іншої. Бур’яни будуть під суворим наглядом гербіциду Отаман Екстра, який суцільно діє на однорічні та багаторічні бур’яни. Альфалип Екстра доповнить дію засобів захисту рослин та підвищить іхню ефективність. Важливо, що всі ці препарати є частиною антирезистентної програми компанії "Альфа Хімгруп".
Альфа-Стандарт - стандартне рішення в захисті рослин
Останнім часом виробництво цукру стало економічно вигідною справою. Не останнім в цій ланці є те, що цукрові буряки є найбільш продуктивною польовою культурою в помірному поясі планети і в Україні зокрема.
При достатньому рівні агротехніки, забезпечення живлення рослин мінеральними речовинами і надійному захисті, урожай коренеплодів може досягти 70 т і більше з одного гектара. Одночасно для забезпечення високого рівня продуктивності посівів цукрових буряків їм необхідно забезпечити необхідні умови вегетації. Серед них кожен компонент є важливим.
Протягом довгого періоду вегетації 180.220 днів потрібно забезпечити, особливо у другу половину вегетації, вологою, високим і добре збалансованим агрофоном, нейтральною або слаболужною реакцією грунтового розчину і надійним захистом від усього комплексу шкідливих організмів: шкідників, бур`янів і особливо хвороб.
На посівах цукрових буряків небезпечними можуть бути різні хвороби, це цілий комплекс збудників, патогенів різної природи, яких називають "коренеїд", які дуже небезпечні на самих ранніх фазах росту і розвитку рослин культури. Ефективним захистом від них є застосування якісних протруйників насіння, які роблять молоді рослини стійкими до патогенів.
В середині і другій половині вегетації особливу небезпеку для посівів цукрових буряків становлять хвороби грибкової породи - церкоспороз (збудник Cercospora beticola Sacc),борошниста роса (збудник sErysiphe communis Grei), переноспороз (збудник Peronospora schachtii Fuck).
Високі літні температури повітря і посуха сприяють масовому поширенню хвороби і розвитку епіфітотії. Як результат рослини втрачають свій листковий тургор, знижують продуктивність і вміст цукру в коренеплодах.
Зерновим колосовим культурам за період вегетації дошкуляють борошниста роса, септоріоз, плямистості листя, гельмінтоспоріоз.
Посівам ріпаку завдають значної шкоди альтернаріоз і септоріоз.
На посівах соняшнику набули поширення біла та сіра гнилі, фомоз, несправжня борошниста роса.
Якщо вчасно не вдатися до захисту цих культур втрати можуть бути як в якісному, так і в кількісному вираженні.
Контактні препарати мають низьку ефективність . до 55%, крім того вони не стійкі до змивання дощем і захищають тільки ту частину рослини, на яку потрапив робочий розчин.
Тому найкращий захист забезпечать препарати, в яких виражена системна дія, що незалежить від впливу погодніх умов,при цьому біологічна активність становить більше 80%.
Вдало пройшов реєстраційні випробування і успішно використовується новий препарат від компанії "Альфа Хімгруп" - Альфа-Стандарт, який наділений захисними властивостями проти збудників багатьох хвороб на основних сільськогосподарських культурах.
Альфа-Стандарт - універсальний системний фунгіцид захисної та куративної дії. Випускається у формі концентрату суспензії з діючою речовиною карбендазим 500 г/л.
Завдяки вдалій формуляції забезпечує відмінний контроль більшості грибкових захворювань у найрізноманітніших кліматичних умовах у рільництві, овочівництві та багаторічних насадженнях. При застосуванні препарат адсорбується через корені та зелене листя і транслокується по рослині. Добре захищає від інфекцій, які знаходяться всередині, а також на поверхні рослин.
Альфа-Стандарт належить до найефективніших препаратів проти збудників хвороб цукрових буряків: церкоспорозу та борошнистої роси, характеризується швидкою початковою дією і тривалим захисним періодом; карбендазим швидко проникає в рослину і перерозподіляється у ній, перешкоджаючи зараженню всередині і зовні.
Альфа-Стандарт є придатним для застосування протягом вегетації на усіх зернових. Оптимальний термін застосування - від початку фази кущення до фази другого вузла у зернових.
Препарат також є високоефективним фунгіцидом для профілактичних та викорінюючих обробітків соняшнику від комплексу хвороб. Для повного захисту рослин необхідно проводити два обприскування. Перший раз у фазі формування кошиків-початок цвітіння і другий раз - через 10.14 днів.
Альфа-Стандарт добре переноситься рослинами незалежно від стадії розвитку культури. Крім того, він підвищує життєздатність рослин, проявляє профілактичну і превентивну дію, пригнічує захворювання в ранній фазі.
Добре досліджена ефективність системного фунгіциду Альфа-Стандарт проти збудників хвороб листя цукрового буряка. За даними Інституту цукрових буряків УААН, який проводив виробниче випробування в трьох грунтово-кліматичних зонах бурякосіяння України, застосування Альфа-Стандарту стримувало розвиток основних хвороб протягом тривалого періоду.
Розвиток і поширення захворювання листя рослин цукрових буряків відбувалися досить інтенсивно. На ділянках, де застосування фунгіцидів не проводили в перших числах липня, з`явилися перші ознаки захво рювання листя. Вже на двадцятий день розвиток церкоспорозу досягав 27,1%, борошнистої роси 18.20%, пероноспорозу до 37%.
Застосування для захисту посівів цукрових буряків від хвороб фунгіциду Альфа-Стандарт в нормі витрати 0,3 л/га забезпечило високий рівень контролювання збудників хвороб.
На сьомий день після проведення обприскування розвиток церкоспорозу, переноспорозу і борошнистої роси не відбувався, біологічна активність дії фунгіциду становила 100%.
Захисна дія фунгіциду Альфа-Стандарт проявлялась на посівах цукрових буряків і на двадцятий день після обприскування. Біологічна ефективність захисної дії препарату у стримуванні розвитку церкоспорозу становила 87%, переноспорозу - 84% , борошнистої роси . 89%.
Збільшення норми витрати фунгіциду Альфа-Стандарт до 0,4 л/га забезпечувало посилення захисної дії препарату. Зниження розвитку церкоспорозу на двадцятий день становило 92%, переноспорозу . 89,7%, борошнистої роси на 93%, що за рівнем біологічної ефективності не відрізнялося від рівня дії препарату з аналогічною речовиною.
Застосування Альфа-Стандарту забезпечило отримання прибавки урожайності коренеплодів на 5,2.6,4 т/га. Одночасно, якість цукрової сировини істотно покращилась.
Рівень цукристості коренеплодів порівняно з контролем був вищим на 0,9%.
Таким чином, оптимальними нормами внесення фунгіциду Альфа-Стандарт на посівах цукрових буряків 0,3 л/га. При виникненні загрози розвитку епіфітотії норму внесення Альфа Стандарту доцільно збільшити до 0,4 л/га.
Альфа-Стандарт застосовують для захисту від хвороб профілактично, або за появи перших ознак. Щоб запобігти виникненню резистентності, рекомендується чередування з фунгіцидами різноманітних класів і механізмів дії. Якщо знадобиться провести багаторазові обробки, Альфа-Стандарт, застосувати не більше двох раз за сезон.
Альфа-Стандарт не спричиняє токсичної дії на бджіл і має лише слабкий токсичний вплив на риб, тому не можна допустити потрапляння препарату і залишків його робочого розчину, а також порожньої тари до водоймищ.
Препарат застосовують в період вегетації при появі ознак хвороби. При цьому розчин необхідно наносити рівномірно налисткову поверхню рослини, застосовуючи добре відрегульоване обладнання.
Дослідження гігієнічної оцінки динаміки залишкової кількості карбендазиму, діючої речовини Альфа-Стандарту, проведені Інститутом екогігієни і токсикології ім. Л.І. Медведя в 2005 році, показали, що дворазове засто сування препарату в нормі 0,4 л/га не сприяє накопиченню в зелених рослинах, коренеплодах і грунті.
В зелених рослинах карбендазим визначався тільки на сьомий день після обробітку. В період збору врожаю в зелених рослинах, коренеплодах і грунті залишкової кількості Альфа-Стандарту не виявлено.
Переваги фунгіциду Переваги фунгіциду Альфа-Стандарт к.е. (карбендазим 500 г/л):
Високоефективний захист проти широкого спектра хвороб;
Відмінний контроль грибкових захворювань у різноманітних кліматичних умовах;
Має профілактичну та лікувальну дію, зупиняючи захворювання у ранній фазі;
Висока біологічна ефективність;
Простий у застосуванні;
Має подовжений період захисної дії;
Має швидку стоп-дію;
Ефективний при одноразовому застосуванні;
Добре переноситься культурами, незалежно від стадії розвитку культури;
Високоекономічний - збільшення врожаю багаторазово окуповує витрати на обробіток.
Вказані позитивні характеристики логічно вписали Альфа-Стандарт в систему захисту цукрових буряків від компанії "Альфа Хімгруп".
Враховуючи досвід використання препаратів на основі карбендазиму, можна допустити включення його в систему захисту зернових колосових, кормових буряків, ріпаку, соняшника, плодових культур.
Головне, що препарати, які пропонуються компанією "Альфа Хімгруп" для сільсько-господарського виробництва, значно здешевлюють технологію тієї чи іншої культури за рахунок нижчої ціни. А чіткий контроль усіх етапів виробництва продукції дозволяє добре орієнтуватися у виборі партнерів та постачальників і тільки покращувати якість пропонованих засобів захисту рослин. В планах компанії розширення пропозиції для задоволення зростаючих потреб ринку.
Препарати, які пропонує "Альфа Хімгруп" це стандарти, перевірені практикою, а застосовуючи Альфа-Стандарт Ви самі переконаєтесь в цьому.
Кузьмич Віталій Сергійович
вчений.агроном,
провідний спеціаліст по засобам захисту рослин.
Мікродобрива для позакореневого підживлення від «Альфа Хімгруп» – покращення якості врожаю
Кожен аграрій знає: без ефективного мінерального живлення рослин усі витрати на насіння, засоби захисту рослин, сільськогосподарську техніку не мають практичного сенсу. Організація цих процесів потребує постійної уваги, і особливу роль в них відіграють мезо- та мікроелементи – Ca, Mg, S, B, Mo, Cu, Zn, Fe, Mn. Вони входять до складу найважливіших ферментів, вітамінів, гормонів, інших фізіологічно активних сполук, що забезпечують нормальну життєдіяльність рослин. Посуха, перепади температур, вологість ґрунту або повітря, ущільнення та погана аерація, рН, високий вміст іонів-антагоністів та органічних речовин у ґрунті призводять до порушення живлення рослини, а отже - до прямих втрат врожаю та зниження його якості. Тому кожен відповідальний аграрій уважно стежить за тим, щоб всі потрібні для рослин елементи були присутні в ґрунті в достатній кількості.
Компанія «Альфа Хімгруп» продовжує розвивати вже традиційний для нас бізнес - виробництво мікродобрив. Фактичні показники продажів є вагомими – минулого року наші мікродобрива використано на півмільйона гектарів посівів! Прагнучи відповідати вимогам українського аграрія, «Альфа Хімгруп» застосовує передові досягнення сучасної науки. Зараз нам вдалося суттєво поліпшити формули мікродобрив. Для їхнього виробництва використані виробничі потужності найкращих європейських заводів.
Монодобрива
Назва добрива
N
P2O5
K2O MgO CaO B Cu Fe Mn Mo Zn Ti Na2O SO3
Альфа Гроу Екстра — Марганець
4,0
6,0
8,0
Альфа Гроу Екстра — Мідь 6,0 6,0 7,5
Альфа Гроу Ектра — Цинк 3,0 6,0 7,5
Альфа Гроу Екстра –Залізо 4,0
3,0
4,3
Альфа Гроу Екстра — Бор 3,7 11,0
Альфа Гроу Екстра — Азот 27,5 3,0 0,025 0,22 0,03 0,80 0,004 0,02 0,01 0,7
Альфа Гроу Екстра — Фосфор 6,0 35
Альфа Гроу Екстра — Калій 3,0 22,0
Альфа Гроу Екстра — Кальцій 10,0 0,8 17 0,05 0,020 0,001 0,020
Альфа Гроу Екстра — Молібден 4,5 3,0
Альфа Гроу Екстра — Фосфоро-Калій 2,5 10,0 18,0 0,01
Мікродобрива
Назва добрива N P2O5 K2O MgO Co B Cu Fe Mn Mo Zn Ti Na2O SO3
Альфа Гроу Екстра
— Зернові
10,0 4,0 0,07 2,0 0,5 1,1 0,002 1,0 0,01 1,75 5,0
Альфа Гроу Екстра
— Кукурудза
10,0 1,0 4,2 0,3 0,2 0,4 0,3 0,005 2,5 0,03 1,0 2,5
Альфа Гроу Екстра
— Картопля
3,0 4,0 9,0 0,3 0,4 0,15 0,1 0,2 0,005 0,2 0,5
Альфа Гроу Екстра
— Помідори
10,0 5,0 6,0 0,3 0,02 0,002 0,02 0,01 0,001 0,004 0,04
Альфа Гроу Екстра
— Цибуля
4,0 4,0 9,0 0,3 0,01 0,02 0,05 0,04 0,01 0,02 0,1
Альфа Гроу Екстра
— Олійні
10,0 3,5 0,5 0,1 0,2 0,5 0,005 0,6 0,03 1,35 5,5
Альфа Гроу Екстра
— Буряки
8,0 5,0 0,5 0,15 0,2 0,65 0,006 0,65 0,02 3,0 1,0
Альфа Гроу Екстра
— Бобові
4,0 5,0 0,002 0,5 0,2 0,3 0,6 0,003 0,3 0,03 1,5 1,0
Альфа Гроу Екстра
— Виноград
3,0 3,0 9,5 0,3 0,70 0,03 0,01 0,003 0,02
Альфа Гроу Екстра
— Плодові дерева і кущі
10,0 3,0 5,0 0,5 0,1 0,002 0,2 0,01 0,01 0,25
Альфа Гроу Екстра
— Пивоварний ячмінь
16,0 22,0 0,15 0,2
Fe, Cu, Mn, Zn — EDTA.

Співпраця з компанією "Альфа Хімгруп" - це:
- широкий вибір: з асортименту мікродобрив та монодобрив завжди можна підібрати те, що потрібно саме вашим рослинам;
- постійна підтримка: клієнти у будь-який час можуть отримати кваліфіковану консультацію, або й цілу програму захисту рослин, розроблену саме для їхніх потреб та умов;
- прогресивне навчання: для своїх клієнтів компанія проводить навчальні семінари та презентації, які дають уявлення про основні новітні досягнення агрономічної науки;
- додаткові переваги: компанія пропонує пакет продукції, у якому передбачені суттєві знижки для тих, хто хоче придбати добрива разом з насінням кукурудзи, соняшника чи сої;
- безумовна впевненість: покупці цінують партнера, здатного пропонувати продукцію, яка сьогодні є кращою, ніж вчора, і яка завтра обов’язково стане кращою за теперішню.

Источник: agrorost.etov.com.ua
Витрина
Фотогалерея
Контакты
ТД «АВС СТАНДАРТ УКРАЇНА»
Контактное лицо:
Косачёв Сергей Викторович
Телефоны:
+380 (95) 706-20-06показать+380 (95) 706-20-06 все+380 (95) 706-20-06 Отдел сбыта+380 (96) 741-73-65 Отдел сбыта+380 (50) 320-90-92 Отдел сбыта+380 (97) 594-99-74 Отдел сбыта+380 (56) 747-04-07 Отдел сбыта
E-mail:
Адрес:
49600, Украина, Днепропетровская обл., Днепр, ул. Паникахи,2, (Днепр, Паникахи,2) на карте
График работы:
Пн-Пт 9:00 - 17:00;
Обед 13:00 - 14:00;
Сб, Вс выходные
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх