ИзбранноеКорзина
BASF(БАСФ) – лідер світової хімічної галузі: The Chemical Company.

BASF(БАСФ) – лідер світової хімічної галузі: The Chemical Company.

BASF в Україні
Представництво BASF SE в Україні було відкрите в 1992 році в Києві й стало однією з перших місій великих західних концернів в нашій країні. На поточний момент наші регіональні представники працюють в усіх обласних центрах країни.
З 2007 року вся діяльність BASF SE в Україні ведеться через БАСФ ТОВ (Товариство з Обмеженою Відповідальністю). Кількість співробітників, працюючих в Україні на теперішній час, складає понад 130 осіб.
Основними напрямками діяльності BASF є :
засоби захисту рослин
ветеринарні та харчові добавки
спеціальні хімікати, в тому числі продукти для лакофарбової, текстильної, шкіряної та нафтопереробної промисловості
різноманітні пластмаси
полімерні дисперсії та сировинні матеріали для лакофарбової та паперової промисловості
базова хімія
матеріали будівельної хімії та багато іншого.
ТОВ «БАСФ Т.О.В.» веде самостійну господарську діяльність, сприяє встановленню та зміцненню контактів між концерном BASF та нашими українськими партнерами.
Якщо у Вас виник інтерес до будь-якого продукту з асортименту BASF, через ТОВ «БАСФ Т.О.В.» Ви можете отримати базову інформацію, а також необхідні консультації. Для цього в нас є штат кваліфікованих спеціалістів.
БАСФ ТОВ є членом Європейської Бізнес Асоціації (EBA), взаємодіє з Посольством ФРН, а також бюро Німецької економіки (DIHK).
03.04.2014
Реалізація пропозицій співробітників BASF дозволила заощадити концерну близько 50 мільйонів євро
Більше 23 тисяч пропозицій були реалізовані на практиці у 2013 році
Загальна сума виплачених винагород склала 4,7 млн. євро
«Нестандартне мислення приносить свої плоди», - каже Маргрет Зуккалє, член Ради директорів BASF SE. – «Інноваційні прагнення персоналу BASF є вигідними не лише для нашого концерну і його замовників, але й для самих співробітників. Адже за кожну реалізовану на практиці пропозицію виплачується винагорода». Концерн BASF у 2013 році здійснив практичне впровадження більш ніж 23,000 раціоналізаторських пропозицій у різних країнах світу. Економія у сумі склала не мало не багато 50 мільйонів євро. Нестандартне мислення співробітників BASF, які виступили ініціаторами цих цінних ідей, були винагороджені преміальними виплатами, загальна сума яких склала 4,7 млн. євро.
«Ці цифри є індикатором того, наскільки міцно у нашій корпоративній культурі укорінилося прагнення до поліпшення роботи, до вдосконалення використовуваних технологій і виробничих процесів», - відмічає д-р Лотар Франц, який очолює підрозділ управління ідеями у складі концерну BASF. – «У минулому році наші співробітники із різних країн світу представили понад 42 тисячі пропозицій, які оцінюються і потім поетапно реалізуються на практиці».
На промисловому комплексі у Людвігсхафені, який є найбільшим виробничим об’єктом BASF, для впровадження було відібрано близько 7,000 раціоналізаторських пропозицій, що поступили від персоналу. У результаті сукупна отримана економія склала близько 31 млн. євро, а загальна сума виплачених винагород (як окремим співробітникам, так і групам) досягла 2,9 млн. євро. Прикладом може слугувати групова пропозиція від колективу з 80 чоловік, які обслуговують установку по виписку активних інгредієнтів для засобів захисту рослин. Три пов’язані між собою ідеї, висунені співробітниками, дозволили в цілому заощадити 1,5 млн. євро.
Установка, про яку йде мова, виготовляє два найменування продукції (одне у зимовий період, і друге влітку). Виходячи з вимог якості, при кожній зміні найменування необхідно здійснювати ретельне очищення установки. Як правило, ця процедура займала близько шести тижнів. Два роки тому співробітники проаналізували усі операції, пов’язані з таким «перехідним періодом» (обробку стоків, технології підігріву та охолодження, способи транспортування та ін.), з метою їх вдосконалення. Розроблені ідеї були успішно реалізовані на практиці. Тепер перерви в експлуатації установки тривають усього лише два тижні (замість шести), що дозволяє збільшити обсяги випуску обох найменувань інгредієнтів. Багато часу вдалося заощадити, наприклад, на операції перевірки очищених ємностей на наявність залишків продукції. Аналіз проб тепер проводиться безпосередньо на робочому місці, з використанням власного обладнання, і співробітникам більше не потрібно чекати отримання результатів з головної лабораторії. У складі виробничої групи з’явився координатор, відповідальний за забезпечення безперебійного процесу при зміні найменування, що випускається. «Він працює з різними змінами, і є контактною особою для усіх співробітників», - говорить начальник групи д-р Харальд Бернард. – «Такий підхід дозволяє краще координувати діяльність різних фахівців і веде до підвищення ефективності роботи». Автори та ініціатори цих раціоналізаторських ідей отримали преміальну винагороду у розмірі 130,000 євро.
Про концерн BASF
BASF – лідер світової хімічної галузі: The Chemical Company. До портфелю пропозицій концерну входять хімікати, пластмаси, спеціальні хімікати, засоби захисту рослин, а також нафта й природний газ. У своїй діяльності ми поєднуємо економічні успіхи, соціальну відповідальність та дбайливе ставлення до навколишнього середовища. Опираючись на наукові досягнення та інновації, ми допомагаємо нашим клієнтам вирішувати поточні та перспективні задачі, які стоять перед суспільством. Високоякісні продукти та системні рішення від BASF роблять свій внесок у збереження ресурсів планети, в забезпечення її жителів здоровим харчуванням і продовольством, у покращення якості життя. Такий підхід відповідає нашому корпоративному девізу: «Ми створюємо хімію у цілях стабільного майбутнього». Обсяг продажів концерну BASF у 2013 році склав близько 74 млрд. євро, а загальна кількість працівників перевищила 112 тисяч людей. Більш детальна інформація щодо концерну BASF знаходиться у мережі Інтернет за адресою: www.basf.com.
Концерн BASF відкриває глобальний науково-дослідний центр у м. Мумбай (Індія)
Мумбай, Індія та Людвігсхафен, Німеччина – 11 березня 2014 р. – Сьогодні відбулась церемонія відкриття нового глобального науково-дослідного центру BASF SE на майданчику Тхане (Наві-Мумбай, Індія). Діяльність даного центру буде охоплювати такі напрямки, як органічний синтез, дослідження новітніх технологій та рецептур, хімічні розробки для передових рішень у сфері сільського господарства та молекулярне моделювання. Початкова сума інвестицій дорівнює 2 млн. євро. Функції керуючої організації буде виконувати компанія BASF Chemicals India Pvt Ltd., яка входить до складу Групи BASF. На першому етапі штатна чисельність науково-дослідного персоналу нового центру перевищить 60 чоловік.
«Відкриваючи новий центр у Наві-Мумбай, ми робимо помітний крок на шляху до глобалізації науково-дослідної діяльності BASF. Ми плануємо до 2020 року виконувати 50% від загального об’єму наукових досліджень за межами Європи, й у тому числі одну четверту частину – в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні», - сказав д-р Харальд Лауке, який очолює підрозділ досліджень біологічних систем у складі концерну BASF. – «Завдяки тому, що наші наукові співробітники будуть працювати в Мумбай, ми зможемо установити прямі контакти з перспективними індійськими спеціалістами. Розробка на території Азіатсько-Тихоокеанського регіону інновацій, які будуть впроваджені й у цих країнах, і по всьому світу – це одна з наших стратегічних цілей. Крім того, ми в даний час розглядаємо можливості подальших інвестицій у науково-дослідну діяльність за межами Європи, в тому числі й у Індії».
«Наукові дослідження та розробки, орієнтовані на потреби ринку, є ключовим елементом глобальної стратегії BASF "Ми створюємо хімію". Відповідно, ми продовжуємо розширення мережі наукових підрозділів BASF у Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Опираючись на унікальне поєднання хімічних знань, прикладного ноу-хау та сучасної дослідної бази, ми отримуємо можливість ще тісніше взаємодіяти з компаніями-замовниками в регіонах і в усьому світі, пропонуючи їм раціональні підходи до вирішення бізнес-задач», - відмітив Гопс Піллай, президент регіонального підрозділу BASF (Південно-Східна Азія і країни АСЕАН).
Нещодавно в м. Пуне (поблизу Мумбай) розпочала свою роботу польова агрономічна станція, яка буде займатися дослідженнями потреб сільськогосподарського бізнесу BASF. «Індія є ключовим ринком для BASF. У цій країні існує численна наукова спільнота. Нарощуючи нашу місцеву присутність та поєднуючи зусилля, ми зможемо створювати провідні розробки, які виходять за межі поточних задач», - сказав д-р Раман Рамачандран, який очолює асоціацію компаній Групи BASF у країнах Південної Азії.
Концерн BASF у 2013 році продовжив розширення своєї мережі наукових та дослідних підрозділів у всьому світі, особливо в Азії та в Північній Америці. Інвестиції в дослідження та розробки в розмірі 1,8 млрд. євро, 10 650 висококваліфікованих наукових співробітників, 3000 проектів у різних країнах світу – все це підтверджує прагнення BASF пропонувати інноваційні хімічні рішення практично для всіх галузей промисловості. BASF подав близько 1 300 нових заявок на отримання патентів у 2013 році.
Основні науково-дослідні підрозділи BASF на території Індії розташовані в містах Мангалор і Мумбай; вони входять до складу корпоративної глобальної Технологічної платформи. Завдяки своїй географічній близькості до виробничих підприємств і компаній-замовників, ці майданчики сприяють тісному співробітництву між дослідниками, розробниками та промисловцями.
Діяльність BASF у Індії
Ось уже протягом ста з лишком років концерн BASF успішно сприяє просуванню Індії на шляху прогресу. На сьогоднішній день у цій країні присутні 13 з 14 глобальних бізнес-підрозділів BASF. Діяльність BASF у Індії здійснюється в суворій відповідності корпоративним і загальноприйнятим міжнародним стандартам у сфері охорони праці, техніки безпеки та захисту навколишнього середовища. Що стосується соціальної сфери, то тут першочергова увага приділяється питанням охорони здоров’я, розширення прав і можливостей жінок, освіти та вдосконалення управлінських стандартів. Чисельність персоналу BASF у Індії складає 2 254 чоловік; вони працюють на восьми промислових і збутових об’єктах, а також у двох науково-дослідних центрах. Відповідно до результатів 2013 року об’єм продажів продукції BASF індійським компаніям-замовникам склав 1,02 млрд. євро.
Концерн BASF розпочинає будівництво нової установки по випуску спеціальних амінів
• BASF розпочинає виробництво диметиламінопропіламіну (DMAPA) та поліефірамінів (PEA) у Азіатсько-Тихоокеанському регіоні • Установка має бути введена в експлуатацію в кінці 2015 року • Продукти DMAPA та PEA використовують у будівництві, для виробництва парфумерно-косметичних товарів та покриття, а також у сегменті вітроенергетики
Концерн BASF розпочинає будівництво нової установки для виробництва спеціальних амінів. Вона буде збудована на існуючому майданчику BASF на території Хімічного промислового парку в м. Наньцзинь (КНР). Введення установки в експлуатацію заплановано на кінець 2015 року. Тут будуть випускати продукти групи спеціальних амінів – а саме, диметиламінопропіламін (DMAPA) та поліефіраміни (PEA). Реалізація даного проекту проходить в рамках програми подальшого розширення мережі промислових об’єктів BASF. Нова установка доповнить існуючі виробничі потужності щодо випуску DMAPA та PEA, які функціонують у Німеччині та США.
«BASF є провідним глобальним постачальником спеціальних амінів DMAPA та PEA. Дана інвестиція підтверджує наше непохитне прагнення задовольняти зростаючий ринковий попит у Азіатсько-Тихоокеанському регіоні», - сказав Санджів Ганді, який очолює підрозділ проміжних продуктів у складі концерну BASF (BASF Intermediates). – «Можливість виробляти ці найменування продуктів на території регіону буде сприяти кращому обслуговуванню наших клієнтів – завдяки підвищенню надійності поставок і скороченню строків виконання замовлень».
«Ми прийняли рішення щодо будівництва нової установки на основі даних про зростання споживання парфумерно-косметичної продукції представниками зростаючого «середнього класу» в Китаї та інших азіатських країнах», - сказав д-р Гвідо Войт, старший віце-президент Азіатсько-Тихоокеанського відділення BASF Intermediates. – «Крім того, розвиток будівельної галузі, прогрес вітроенергетики та збільшення об’ємів виробництва покриття в КНР та інших державах Азії, що розвиваються будуть сприяти активізації ринкового попиту на поліефіраміни».
Диметиламінопропіламін (DMAPA) є проміжним продуктом у ланцюгу виробництва бетаїнів, які застосовують у якості додаткових поверхнево-активних речовин у складі шампунів і лосьйонів для тіла. Крім того, він користується попитом у виробників деяких інших груп продукції, включаючи напівфабрикати фарбників, добавки до мастильних матеріалів, гальванічні покриття, аппретируючі сполуки і т.д.
Поліефіраміни (PEA) – це напівпродукти для виробництва епоксидних агентів полімеризації, які використовуються для виробництва пластмас, покриття на основі полімочевини, адгезивів, продуктів лиття та композитів для лопатей вітрових турбін. Концерн BASF виконує ринкові поставки поліефірамінів під брендом Baxxodur®.
У даний час BASF виробляє вищеперелічені найменування спеціальних амінів на своїх підприємствах у Людвігсхафені (Німеччина) та Гейсмарі (штат Луїзіана, США).
Додаткова інформація:
http://www.intermediates.basf.com/chemicals/ethanolamines-ethyleneamines/index.
Про підрозділ BASF Intermediates
BASF Intermediates – це виробничий підрозділ Групи BASF, який спеціалізується на проміжних продуктах і займається розробкою, виробництвом та постачанням на ринок дуже широкого асортименту напівпродуктів. Перелік найбільш значущої продукції підрозділу нараховує більше 700 позицій і включає в себе аміни, діоли (двохатомні спирти), багатоатомні спирти, кислоти та спеціальні хімікати. Крім іншого застосування, ці проміжні продукти використовують у якості вихідного матеріалу для виробництва покриття, пластмас, фармацевтичної продукції, текстильних волокон, миючих засобів та засобів захисту рослин. Інноваційні проміжні продукти BASF сприяють покращенню якостей кінцевої продукції та підвищенню ефективності виробничих процесів. Даний підрозділ BASF сертифікований відповідно до ISO 9001; його промислові об’єкти розташовані в Європі, Азії та Північній Америці. У 2013 році об’єм глобальних сторонніх продажів підрозділу BASF Intermediates становив близько 2,8 млрд. євро. Додаткова інформація представлена на веб-сайті за адресою: www.intermediates.basf.com.
Борьба против контрафакции товаров и нелегальной продукции
Борьба с незаконным актеров, чтобы обеспечить качество и безопасность для наших клиентов
Рост подделок и незаконных товаров представляет серьезную проблему для агрохимикатов. Подделки и незаконного агрохимикатов осуществляются в различных формах: они могут быть низкого качества по содержанию примесей или непроверенных может также содержать не утвержденных активных веществ или материалов. Это может представлять опасность для здоровья человека и окружающей среды. Кроме того, такие продукты представляют экономический ущерб и угрозу сельское хозяйство способность, чтобы обеспечить безопасную и здоровую пищу в достаточном количестве.
Наша цель и мотивация BASF Crop Protection является поддержка фермеров в управлении успешного и устойчивого бизнеса. Каждый год мы инвестируем десять и более процентов наших доходов с продаж в области сельскохозяйственных исследований и развития, так что мы сможем продолжать предлагать современные, проверенные и надежные решения для наших сельскохозяйственных потребителей. Безопасности, здоровья и охраны окружающей среды играют важную роль в развитии и сбыта нашей продукции.
Подделки и незаконного продукты представляют серьезную опасность для:
Фермеры, как их культур и поля могут быть повреждены, и их здоровье затронуты в результате воздействия неизвестного или запрещенных химических веществ
В среду, как и нелегальной продукции, могут привести к загрязнению грунтовых вод и почвы, что может повредить полезных насекомых и других организмов
Потребители, как неизвестные и непроверенные остатков в пищевую цепь могут попадать
Урожай жизнь и Европейской ассоциации защиты растений оценкам, от пяти до девяти процентов рынка состоит незаконных пестицидов, часто из-за контрафактной продукции с поддельные этикетки и упаковки.
Наша цель:
Для защиты фермеров, потребителей и окружающей среды", " BASF " последовательно разрабатывает и реализует меры по борьбе и осуществлять такие незаконные действия. BASF является посвященном обеспечению устойчивого ведения сельского хозяйства и продовольственной безопасности.
Как часть своей цели по борьбе с незаконным контрафакции, BASF поддерживает глобально интегрированной отраслевой подход. Это включает в себя
Повышение осведомленности среди фермеров, продавцов и власти, а также широкой общественности
Неумолимо расследования и решительно реагировать на случаи фальсификации продукции BASF, например. и принимая судебные иски против фальшивомонетчиков и нелегальных торговцев
Сотрудничая с правоохранительными и контролирующими органами с целью подавления такой незаконной деятельности,
Сотрудничество с глобальной и национальной торговой ассоциации для реализации анти-контрафакция меры
Поддержка правительств на глобальном уровне, чтобы создать и применить против контрафакции, правил, политики и практики
Поощрение общинам, фермерам, ритейлеров и власти объединиться в борьбе против подделок и контрафактной продукцией незаконной деятельности
Внедрение технических средств для проверки подлинности продукции BASF
- Обеспечение нашей цепочки поставок
Поддельные этикетки и упаковки становится все более и более сложные, такие, что оно может быть трудно провести различие между законной и незаконной подделки.
Для того, чтобы помочь пользователям и органам отличить нашу продукцию от незаконных подделок, мы постоянно пытаемся улучшить наши этикетки и упаковки. BASF использует современные технологии для быстрой проверки подлинности нашей продукции. Например, новая BASF пакеты нести тиснением BASF логотип. Продавцов и покупателей являются партнерами в кровянистые выделения нелегальной продукции на рынке, и мы призываем их к бдительности и свяжитесь с нами для дополнительной помощи.
BASF прилагает все разумные усилия для достижения высоких стандартов в области здравоохранения, защиты потребителей и окружающей среды. Мы рассчитываем на технические инновации, сотрудничество и взаимодействие с нашими партнерами, чтобы защищать эти стандарты в отношении преступной деятельности.
Нопасаран® - переваги препарату
підвищення врожайності (за рахунок високого рівня ефективності проти всіх однорічних бур'янів)
покращення якості насіння (контроль бур'янів, які впливають на вміст глюкозиноплатів та домішок)
зручність та простота застосування (одна обробка після сходів, гнучкість в строках, без заробки)
Механізм дії гербіциду:
Діючі речовини препарату проникають в бур'яни як через пагони і листя, так і через кореневу систему з ґрунту. Потім транспортуються по флоемі та ксилемі до точок росту (системно), де порушують процес синтезу амінокислот, викликаючи загибель бур’янів. Ефективність, тривалість і спектр дії гербіциду Нопасаран® сповна достатні для надійного захисту посівів ріпаку від бур’янів протягом всього вегетаційного періоду. Наявність двох діючих речовин різних хімічних класів є гарантією контролю бур’янів.
Характеристика гербіциду Нопасаран®
Діючі речовини метазахлор (375 г/л) + імазамокс (25 г/л)
Препаративна форма концентрат суспензії (к.с.)
Розподіл у рослині системний; проникає як через листя, так і через
кореневу систему бур’янів
Норма витрати робочої
рідини 200 – 350 л/га
Кратність обробки однократно
Строк очікування не нормований
Упаковка в коробці 1 х 10 л Нопасаран® +
1 х 10 л ПАР МЕТОЛАТ
збільшити зображення
Норма витрати на ярому ріпаку:
основна норма Нопасаран®, що рекомендується, 1,2 л/га + МЕТОЛАТ 1,2 л/га
на легких ґрунтах і полях з малою кількістю бур’янів можливе зниження норми витрати до 1,0 л/га + МЕТОЛАТ 1,0 л/га
Увага!
Більшість сільськогосподапських культур, в т.ч. звичайні сорти та гібриди ріпаку високочутливі до дії гербіциду Нопасаран®. Внесення препарату на посівах цих культур може викликати їх сильне пригноблення або повну загибель.
Щоб уникнути пошкодження подальших культур через залишки гербіциду Нопасаран® в обприскувачі, після обробки необхідно ретельно промити бак і всі вузли.
Застосувати лише з прилипачем МЕТОЛАТ (поставляється в комплекті)!
Clip_28
Рекомендації щодо застосування

для визначення часу проведення обробки краще керуватися стадіями розвитку бур’янів, а не ріпаку: Нопасаран® слід застосовувати в початковий період активного зростання бур’янів
бур’яни не повинні переростати фазу 1 – 4 справжніх листків
при вказаних фазах розвитку бур’янів ріпак, як правило, знаходиться в стадіях від двох до шести справжніх листків
гербіцид Нопасаран®застосовувати лише на гібридах ріпаку торгівельної марки Clearfield®
Рекомендовані культури сівозміни після використання гербіциду:
менше 4 місяців – горох, соя, кормові боби
через 4 місяці – озима пшениця
через 9 місяців – яра пшениця, ярий ячмінь, овес
через 11 місяців – кукурудза, озимий ячмінь, соняшник, сорго, рис
через 16 місяців – цукровий та кормовий буряк, озимий та ярий ріпак, овочеві та інші культури.
Спосіб застосування
Лише наземним способом. Внесення з повітря незареєстроване та не рекомендується. Під час обробок уникати перекриття смуг внесення.
Витрата робочої рідини
200 – 350 літрів на гектар. Обприскувач має бути відрегульований для рівномірного внесення
Бакові суміші
Застосовувати бакові суміші з іншими гербіцидами недоцільно (високоефективний препарат) та не рекомендується.
Стійкість до змивання опадами
Стійкий до змивання опадами через 1 годину після обприскування.

Источник: agrorost.etov.com.ua
Витрина
Контакты
ТД «АВС СТАНДАРТ УКРАЇНА»
Контактное лицо:
Косачёв Сергей Викторович
Телефоны:
+380 (95) 706-20-06показать+380 (95) 706-20-06 все+380 (95) 706-20-06 Отдел сбыта+380 (96) 741-73-65 Отдел сбыта+380 (50) 320-90-92 Отдел сбыта+380 (97) 594-99-74 Отдел сбыта+380 (56) 747-04-07 Отдел сбыта
E-mail:
Адрес:
49600, Украина, Днепропетровская обл., Днепр, ул. Паникахи,2, (Днепр, Паникахи,2) на карте
График работы:
Пн-Пт 9:00 - 17:00;
Обед 13:00 - 14:00;
Сб, Вс выходные
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх