ИзбранноеКорзина
Новинка 2019 року. Гербіцид післясходовий на соняшник Тілбері аналог ЄвроЛайтнінг. Системний гербіцид Тілбері для Соняшника. БЕСТ

Новинка 2019 року. Гербіцид післясходовий на соняшник Тілбері аналог ЄвроЛайтнінг. Системний гербіцид Тілбері для Соняшника. БЕСТ

Гербіцид системної та ґрунтової дії для знищення двосім’ядольних та злакових бур´янів у посівах гібридів соняшнику, стійких до діючих речовин групи імідазолінони


Діюча речовина:

імазапір,  15 г/л + імазамокс,  33 г/л


Препаративна форма:

розчинний концентрат


Упаковка:

пластикова каністра, 10 л.

Переваги препарату:

  • Знищення як злакових, так і двосім’ядольних  бур’янів
  • Одна обробка за сезон
  • Контроль вовчка соняшникового
  • Добра грунтова дія на наступні хвилі сходів бур’янів

  • Висока ефективність при  застосуванні  в мінімальній  та нульовій системах обробки грунту

Спектр дії гербіциду Тілбері:

Амброзія, види (Ambrosia spp.), берізка польова (Convolvulus arvensis), вівсюг звичайний (Avena fatua), вовчок (Orobanche Cumana), гірчак березковидний (Polygonum convolvulus),     гірчиця польова (Sinapis arvensis), грицики звичайні (Capsella bursapastoris), жабрій  звичайний (Galeopsis tetrahit), зірочник середній (Stellaria media), канатник Теофраста (Abutilon  theophrasti Medicus), лобода біла (Chenopodium  album), мишій, види (Setaria spp.), молочай, види (Euphorbia,     spp.), нетреба звичайна (Xanthium strumarium),   осот жовтий (Sonchus arvensis), осот рожевий (Cirsium  arvense), паслін чорний (Solanum nigrum), підмаренник чіпкий (Galium aparine), просо куряче (Echinochloa      crus-galli), просо, види (Panicum  spp.), редька дика (Raphanus raphanistrum),  ромашка, види (Matricaria spp.), рутка   лікарська (Fumaria   officinalis), талабан польовий (Thlaspi arvense), щириця, види (Amaranthus spp.).

Особливості технології внесення: 

Чи можна застосовувати гербіцид тілбері в сумішах з добривами для позакореневого підживлення або додавати аміачну селітру для покращення дії препарату?

Ні. При застосуванні робочого розчину даного гербіциду в суміші з мінеральними добривами відбувається більш швидке поглинання діючих речовин, що може привести до фітотоксичності.        

Протягом якого часу робочий розчин придатний для використання?

Протягом однієї доби, необхідно  його ретельно перемішати перед застосуванням.

Чи має значення жорсткість води при приготуванні робочого розчину?

Іони Са ++ мають буферн здатність, тому            жорсткість води в даному випадку не є проблемою, при використанні м’якої води слід застосовувати мінімальну норму витрати препарату – 1 л/га.

Застосування:

Культура

Шкідливі об’єкти

Норми витрати препарату, л/га

Спосіб і строки застосування

Соняшник

(гібриди стійкі до даного гербіциду)

Злакові та двосім’ядольні бур’яни

1,0-2,0

Обприскування у фазі 4 листків культури та на початкових фазах розвитку бур’янів

Застереження: 

Після застосування гербіциду Тілбері важливо дотримуватись наступного чергування культур у сівозміні: без обмежень (гібриди соняшнику,  гібриди ріпаку стійкі до діючих речовин групи імідазолінонів); через 4 місяці (пшениця, жито); через 9 місяців* (кукурудза, ячмінь**, овес, рис, соняшник,  соя, горох, боби, сорго); через 18 місяців (овочі, картопля); через 24 місяці (цукрові  та кормові буряки, ріпак, гречка, просо, інші культури).

* коли рН грунту вище 6, 2 і сума опадів бульша ніж 200 мм.

** Якщо сума            опадів  менша ніж 200 мм і рН нижче 6,2,  небезпека прояву фітотоксичності, негативні наслідки якої            можуть бути знижені за рахунок механічного обробітку грунту на   глибину не менше 15 см. За недостатньої кількості опадів та перебування поверхневого шару грунту протягом літа в сухому стані,            можливе пригнічення          озимої пшениці та озимого жита. Слід уникат використання пестицидів групи     ALS інгібіторів у попередніх полях та наступній культурі (сульфонілсечовини та інші).     Препарати з групи    імідазолінонів не повинні використовуватись на одному полі частіше ніж один раз на три роки.

Класифікація ВООЗ, токсикологічна характеристика:

3 клас небезпечності  (малотоксичний).  Небезпечний для водних організмів.  Препарат помірно токсичний для теплокровних.


Оптимальні температурні умови застосування:

Від + 15°С до +25°С.

Норма витрати робочого розчину:

200-400 л/га. 

Гербіциди, інсектициди, фунгіциди, прилипачі відмінно себе показують у практиці на усіх культурах, норма витрати препаратів співпадає з нормою вказаною у каталозі, надійний захист і контроль від  бур’янів та іншої небажаної рослинності. Врожай під захистом цілодобово - це девіз наукових працівників компанії ІП «БЕСТ Агрокемікал» розробляючи всю лінійку препаратів за світовими стандартами на власному заводі в Кітаї. Всі препарати розлиті у фірмову заводську упаковку, та мають ступені захисту від підробок. Сертифікат надається до кожної партії товару.

Характеристики

Основные
Обрабатываемые культуры подсолнечник
Характер действия пестицида Сплошного  
Тип воздействия Системные  
Препаративная форма   водный концентрат
Химический состав Неорганические
Минимальная температура эффективного действия   15.0 (град.)
Максимальная температура эффективного действия   25.0 (град.)
Содержание действующего вещества імазапір, 15 г/л + імазамокс, 33 г/л
Производитель   Best
Страна производитель Китай
Упаковка
Упаковка Пластиковая тара
Вес 13.0 (кг)
Объем 10.0 (л)

Информация для заказа

  • Цена: 525 грн
Витрина
Фотогалерея
Контакты
ТД «АВС СТАНДАРТ УКРАЇНА»
Контактное лицо:
Косачёв Сергей Викторович
Телефоны:
+380 (95) 706-20-06показать+380 (95) 706-20-06 все+380 (95) 706-20-06 Отдел сбыта+380 (96) 741-73-65 Отдел сбыта+380 (50) 320-90-92 Отдел сбыта+380 (97) 594-99-74 Отдел сбыта+380 (56) 747-04-07 Отдел сбыта
E-mail:
Адрес:
49600, Украина, Днепропетровская обл., Днепр, ул. Паникахи,2, (Днепр, Паникахи,2) на карте
График работы:
Пн-Пт 9:00 - 17:00;
Обед 13:00 - 14:00;
Сб, Вс выходные
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх