+380 (96) 74... показать
Грізний ##от компании## ТД «АВС СТАНДАРТ УКРАЇНА» - ##фото## 1

Грізний

В избранное
Заказать звонок
Задать вопрос
456 ₴
В наличии
Код: Грізний

Доставка

Минимальная сумма заказа у продавца 1 000 ₴
Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Транспортная компания
Подробнее о доставке

Оплата

Банковская карта (Liqpay)
Наложенный платеж
Контактная информация
Телефоны
+380 (96) 74... показать
Адрес
49600, Украина, Днепропетровская обл., Днепр, ул. Паникахи,2, (Днепр, Паникахи,2) на карте

Описание

Грізний
Характеристики
Спектор дії Двудольні
Термін застосування Післясходові
Виробник НЕРТУС

Грізний аналог Гранстар
Діюча речовина трибенурон-метил, 750 г/кг
Формуляція вододисперсні гранули
Призначення Післясходовий системний гербіцид для боротьби з широким спектром двосім'ядольних бур'янів у посівах зернових колосових культур
Тара банка 250г
Переваги Пepeвaги Пepeвaги
  • Зручна формуляція та низька норма витрати препарату на 1 га роблять його надзвичайно зручним для використання у виробничих умовах, при транспортуванні та зберіганні.
  • Ефективне знищення таких стійких бурянів, як підмаренник чіпкий, осоти, ромашка непахуча, мак дикий та інші.
  • Відсутність післядії препарату на наступні культури сівозміни.
  • Мінімальний негативний вплив на культурні рослини дає можливість застосовувати препарат від фази 23 листків культури.
  • Препарат ефективно працює вже при температурах від +5 С , що значно розширює період його використання як в осінній період, так і навесні.
  • Сумісність препарату з іншими пестицидами робить його ідеальним партнером для бакових сумішей в комплексних системах захисту рослин.
Механізм дії Діюча речовина, що входять до складу препарату, проникає в рослину через її надземну частину, рухається через листя до точки росту, блокує фермент ацетолактатсинтазу, який необхідний для синтезу незамінних амінокислот - валіну, лейцину та ізолейцину. Внаслідок припинення процесів поділу клітин оброблені рослини зупиняються в рості.

Культура Шкідливий обєкт Норма витрати препарату, г/га Максимальна кратність обробок
Ячмінь ярий Однорічні та багаторічні дводольні буряни, у т. ч. стійкі до 2,4-Д 15+ПАР ТАЛАНТ 1
Пшениця озима 20-25
1015+ПАР ТАЛАНТ


Пepeвaги гepбіциду 3pучнa фopмуляція тa низькa нopмa витpaти пpeпapaту нa 1 гa poблять йoгo нaдзвичaйнo зpучним для викopиcтaння у виpoбничиx умoвax, пpи тpaнcпopтувaнні тa збepігaнні. Eфeктивнe знищeння тaкиx cтійкиx буpянів, як підмapeнник чіпкий, ocoти, poмaшкa нeпaxучa, мaк дикий тa інші. Bідcутніcть піcлядії пpeпapaту нa нacтупні культуpи cівoзміни. Mінімaльний нeгaтивний вплив нa культуpні pocлини дaє мoжливіcть зacтocoвувaти пpeпapaт від фaзи 23 лиcтків культуpи. Пpeпapaт eфeктивнo пpaцює вжe пpи тeмпepaтуpax від +5 C , щo знaчнo poзшиpює пepіoд йoгo викopиcтaння як в ocінній пepіoд, тaк і нaвecні. Cуміcніcть пpeпapaту з іншими пecтицидaми poбить йoгo ідeaльним пapтнepoм для бaкoвиx cумішeй в кoмплeкcниx cиcтeмax зaxиcту pocлин.

Характеристики

Код товара
Грізний
Производитель
Нертус
Спектор дії
Двудольні
Термін застосування
Післясходові
Виробник
НЕРТУС
Діюча речовина
трибенурон-метил, 750 г/кг
Формуляція
вододисперсні гранули
Призначення
Післясходовий системний гербіцид для боротьби з широким спектром двосім'ядольних бур'янів у посівах зернових колосових культур
Тара
банка 250г
Переваги Пepeвaги Пepeвaги
Зручна формуляція та низька норма витрати препарату на 1 га роблять його надзвичайно зручним для використання у виробничих умовах, при транспортуванні та зберіганні. Ефективне знищення таких стійких бурянів, як підмаренник чіпкий, осоти, ромашка непахуча, мак дикий та інші. Відсутність післядії препарату на наступні культури сівозміни. Мінімальний негативний вплив на культурні рослини дає можливість застосовувати препарат від фази 23 листків культури. Препарат ефективно працює вже при температурах від +5 С, що значно розширює період його використання як в осінній період, так і навесні. Сумісність препарату з іншими пестицидами робить його ідеальним партнером для бакових сумішей в комплексних системах захисту рослин.
Механізм дії
Діюча речовина, що входять до складу препарату, проникає в рослину через її надземну частину, рухається через листя до точки росту, блокує фермент ацетолактатсинтазу, який необхідний для синтезу незамінних амінокислот - валіну, лейцину та ізолейцину. Внаслідок припинення процесів поділу клітин оброблені рослини зупиняються в рості.
Культура
Шкідливий обєкт
Ячмінь ярий
Однорічні та багаторічні дводольні буряни, у т. ч. стійкі до 2, 4-Д
Пшениця озима
20-25