+380 (96) 74... показать
Аргумент ##от компании## ТД «АВС СТАНДАРТ УКРАЇНА» - ##фото## 1

Аргумент

В избранное
Заказать звонок
Задать вопрос
217
В наличии
Код: Аргумент

Доставка

Минимальная сумма заказа у продавца 1 000 ₴
Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Новая Почта
Транспортная компания
Подробнее о доставке

Оплата

Банковская карта (Liqpay)
Наложенный платеж
Контактная информация
Телефоны
+380 (96) 74... показать
Адрес
49600, Украина, Днепропетровская обл., Днепр, ул. Паникахи,2, (Днепр, Паникахи,2) на карте

Описание

Аргумент
Характеристики
Спектор дії Двудольні+Злакові
Термін застосування Післясходові
Виробник НЕРТУС

Аргумент

Діюча речовина ізопропіламінна сіль гліфосату, 480 г/л, у кислотному еквіваленті, 360 г/л
Формуляція водний розчин
Призначення Неселективний гербіцид системної дії для знищення однорічних та багаторічних злакових та дводольних бур'янів. Застосовується як десикант сільськогосподарських культур.
Тара каністра 1л., каністра 20л.
Переваги
  • Завдяки системній дії препарат знищує не тільки надземну частину рослин, але й їхню кореневу систему, що надзвичайно актуально при боротьбі з багаторічними коренепаростковими бурянами.
  • Препарат АРГУМЕНТ дозволяє ефективно боротись як з однорічними, так і з багаторічними бурянами на полях, призначених під посів, тим самим досягається збереження вологи і забезпечення дружних та своєчасних сходів культури.
  • Системне застосування препарату дозволяє значно зменшити загальну забуряненість поля і, як наслідок, звести до мінімуму механічні обробки ґрунту.
  • Застосування препарату як десиканта дозволяє значно прискорити та полегшити процес збирання сільськогосподарських культур, зменшити втрати врожаю за рахунок поширення хвороб та впливу несприятливих погодних умов, в значній мірі заощадити паливо на проведення робіт по збиранню.
Механізм дії Діюча речовина поглинається надземною частиною рослини і розноситься по всіх органах, порушуючи процеси білкового синтезу. Блокування фотосинтезу та дихання у рослин, призводить до повної їх загибелі, в тому числі і кореневої системи.
Рекомендації щодо застосування

Оптимальна для обробки фаза розвитку бурянів: багаторічні злакові 4 - 5 листків (10-15 см), багаторічні дводольні розетка 10 - 20 см, однорічні злакові за довжини листків не менше 5 см, однорічні дводольні 2 - 3-х справжніх листків.

Характеристики

Код товара
Аргумент
Производитель
Нертус
Спектор дії
Двудольні+Злакові
Термін застосування
Післясходові
Виробник
НЕРТУС
Діюча речовина
ізопропіламінна сіль гліфосату, 480 г/л, у кислотному еквіваленті, 360 г/л
Формуляція
водний розчин
Призначення
Неселективний гербіцид системної дії для знищення однорічних та багаторічних злакових та дводольних бур'янів. Застосовується як десикант сільськогосподарських культур.
Тара
каністра 1л., каністра 20л.
Переваги
Завдяки системній дії препарат знищує не тільки надземну частину рослин, але й їхню кореневу систему, що надзвичайно актуально при боротьбі з багаторічними коренепаростковими бурянами. Препарат АРГУМЕНТ дозволяє ефективно боротись як з однорічними, так і з багаторічними бурянами на полях, призначених під посів, тим самим досягається збереження вологи і забезпечення дружних та своєчасних сходів культури. Системне застосування препарату дозволяє значно зменшити загальну забуряненість поля і, як наслідок, звести до мінімуму механічні обробки ґрунту. Застосування препарату як десиканта дозволяє значно прискорити та полегшити процес збирання сільськогосподарських культур, зменшити втрати врожаю за рахунок поширення хвороб та впливу несприятливих погодних умов, в значній мірі заощадити паливо на проведення робіт по збиранню.
Механізм дії
Діюча речовина поглинається надземною частиною рослини і розноситься по всіх органах, порушуючи процеси білкового синтезу. Блокування фотосинтезу та дихання у рослин, призводить до повної їх загибелі, в тому числі і кореневої системи.
Рекомендації щодо застосування
Оптимальна для обробки фаза розвитку бурянів: багаторічні злакові 4 - 5 листків (10-15 см), багаторічні дводольні розетка 10 - 20 см, однорічні злакові за довжини листків не менше 5 см, однорічні дводольні 2 - 3-х справжніх листків.