+380 (96) 74... показать
ГОЛД СТАР ЭКСТРА аналог Гранстар Голд, Трибенурон-метил 563 г/кг + тифенсульфурон-метил 187 г/кг. Фасовка: 1кг. УКРАВИТ
ГОЛД СТАР ЭКСТРА аналог Гранстар Голд, Трибенурон-метил 563 г/кг + тифенсульфурон-метил 187 г/кг. Фасовка: 1кг. УКРАВИТ ##от компании## ТД «АВС СТАНДАРТ УКРАЇНА» - ##фото## 1

ГОЛД СТАР ЭКСТРА аналог Гранстар Голд, Трибенурон-метил 563 г/кг + тифенсульфурон-метил 187 г/кг. Фасовка: 1кг. УКРАВИТ

В избранное
Заказать звонок
Задать вопрос
1 980 ₴/кг
от 10 кг 1 900 ₴/кг
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Транспортная компания
Подробнее о доставке

Оплата

Банковская карта (Liqpay)
Наложенный платеж
Контактная информация
Телефоны
+380 (96) 74... показать
Адрес
49600, Украина, Днепропетровская обл., Днепр, ул. Паникахи,2, (Днепр, Паникахи,2) на карте

Описание

Гербіциди відмінно себе показують у практиці на усіх культурах, норма витрати препаратів співпадає з нормою вказаною у каталозі, надійний захист і контроль від бур’янів та іншої небажаної рослинності. Врожай під захистом цілодобово - це девіз наукових працівників Черкаської Фабрики Агрохімікатів розробляючи препарати ТМ УКРАВІТ . Всі препарати розлиті у фірмову заводську упаковку, та мають ступені захисту від підробок. Сертифікат надається до кожної партії товару.

pic_ab68ccd4cf347cd_700x3000_1.png

ГОЛД СТАР ЕКСТРА® аналог ГРАНСТАР ГОЛД новинка

Посилений двокомпонентний післясходовий гербіцид системної дії для контролю дводольних бур’янів, у тому числі видів стійких до 2,4-Д у посівах зернових колосових культур.

  • досконалий післясходовий гербіцид системної дії;
  • розширений спектр контрольованих бур’янів у т.ч. найбільш проблемних;
  • покращений контроль підмаренника чіпкого та деяких багаторічних дводольних;
  • високотолерантний до зернових колосових культур;
  • відсутність обмежень щодо посіву наступних культур в сівозміні;
  • сумісний з більшістю пестицидів та агрохімікатів, окрім лужних;
  • повністю розкладається на момент збирання врожаю;
  • не токсичний для тварин та людей, безпечний для навколишнього природного середовища.

Вміст діючої речовини.

Компонент А (трибенурон-метил, 750 г/кг) ― 50 г

Компонент Б (тифенсульфурон-метил, 750 г/кг) ― 20 г.

Препаративна форма. ТТ.

Хімічна група. Сульфонілсечовини.

Сумісність. Сумісний  з більшістю пестицидів та агрохімікатів, окрім лужних. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити їх на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів, тощо). Комбінувати лише ті компоненти, що співпадають за рекомендованими строками обробки та враховують фазу розвитку культури. Не рекомендується робити бакові суміші з препаратами із групи фосфорорганічних сполук.

pic_5aa1a68fa59bdcd_700x3000_1.jpg

Механізм дії. Системна дія. Препарат поглинається переважно листям і переміщується до точки росту, де пригнічує фермент ацетолактатсинтазу, що зупиняє поділ ростових клітин бур’янів.

Спектр дії. Чутливі бур'яни: гірчак (види), гірчиця польова, грицики звичайні, горошок (види), дворядник (види), жабрій (види), жовтець польовий, жовтозілля, зірочник середній, кучерявець Софії, куколиця біла, кропива глуха, лобода біла, морква дика, мак дикий, незабудка польова, осот жовтий, падалиця ріпаку, падалиця звичайного соняшнику, петрушка собача, приворотень польовий, ромашка (види), редька дика, сухоребрик лікарський, талабан польовий, шпергель звичайний, щириця, щавель.

Середньочутливі бур'яни: амброзія полинолиста, біфора промениста, волошка синя, вероніка (види), горобейник польовий, герань (види), королиця (види), паслін чорний, підмаренник чіпкий (ярі форми), фіалка польова, череда три роздільна.

Стійкі бур’яни: берізка польова, рутка лікарська, всі види злакових бур’янів.

Культура   Норма витратипрепарату, г/га Спектр дії  Спосіб, час обробки  
Зернові колосові (озимі, ярі) 30-35 г/га + ПАР Тандем (0,15%) Однорічні та деякі багаторічні дводольні види в т.ч. стійкі до 2,4-Д Обприскування посівів від фази 3-х листків до появи прапорцевого листка включно

Максимальна кратність обробок — 1.  Період очікування від обробки до збору врожаю не встановлюється. Норма витрати робочого розчину  — 150-200 л/га, в залежності від  чисельного складу бур’янового компоненту.  Препарат використовується з додаванням ПАР ТАНДЕМ (150 мл на 100 л води). 

З метою отримання максимальної ефективності дії необхідно забезпечити достатнє й рівномірне обприскування надземної частини бур’янів. Найефективніший період для застосування – фаза інтенсивного росту бур’янів, в залежності від конкретного виду. У культури фаза розвитку може бути від 3 листків до появи прапорцевого листка включно. Найсприятливішими умовами для використання препарату є тепла погода при достатній вологості повітря і ґрунту. 

Оптимальна температура повітря від +15 до +25 °С. Обробка при нижчих температурах не впливає на ефективність дії препарату, а лише дещо збільшує тривалість настання загибелі бур’янів.

Не рекомендується робити бакові суміші з препаратами із групи фосфорорганічних сполук. Інтервал між обробками в таких випадках повинен становити не менше 10 діб. В умовах сухої та жаркої погоди – рекомендується збільшити норму витрати робочого розчину до 250 л/га.

Токсичність. Класифікація ВООЗ: 3 клас небезпечності. 

Строки виходу працівників для проведення механізованих робіт – 3 доби, для ручних – не встановлюються.

Упаковка. 70 г.

pic_ab7a982153cd714_700x3000_1.jpg

Отримуйте завжди високі врожаї разом з Нашою компанією, переглядайте розділи на сайті: Новини, Статті, Акції, Топ Продаж. Наші фахівці завжди раді будуть допомогти в підготовці і правильному підбору посівного матеріалу, засобів захисту рослин, добрив і підгодівлі рослин елементами підживлення.

Також можливі виїзди в поле, з приводу аналізу грунту і рослини на брак або надлишок всіх видів мікро-макроелементів. За допомогою хімічних лабораторій

Характеристики

Производитель
Укравит
Страна производства
Украина
Тип
неорганические
Вид
сплошного действия
Форма выпуска
гранулы
Упаковка
пакет
Срок применения
послевсходовый
Характер действия пестицида
Избирательного
Химический состав
Неорганические
Тип воздействия на организм
Системные
Препаративная форма
Гранулы