Біо Мінераліс інокулянт для сої + МЕ нанокарбоксілаті Co, Мо, Mg

Біо Мінераліс інокулянт для сої + МЕ нанокарбоксілаті Co, Мо, Mg

Біо Мінераліс інокулянт для сої + МЕ нанокарбоксілаті Co, Мо, Mg від компанії ТД «АВС СТАНДАРТ » - фото 1
420 ₴
від 50 л 410 ₴/л
В наявності

Доставка

Мінімальна сума замовлення у продавця 1 000 ₴
 Самовивіз в м. ДніпроБезкоштовно
 Нова ПоштаЗа тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

ОПИС. Біо-Мінераліс (інокулянт для сої + МЕ) сприяє біологічному оздоровленню ґрунту та знижує шкідливий вплив нітратів від тривалого застосування хімічних добрив, дозволяє більш економно та ефективно витрачати мінеральні добрива. Азотфіксуючі бактерії, розвиваючись у прикореневій зоні бобових рослин, збагачують ґрунт біологічним азотом, який максимально фіксується з атмосферного повітря, таким чином покращуючи азотне харчування рослин. Мікроелементи, що містяться в інокулянті, підвищують енергію проростання, сприяють активному зростанню та розвитку кореневої системи, забезпечують ранні та дружні сходи культури.

ПРИЗНАЧЕННЯ. Дія Біо-Мінераліс (інокулянт для сої + МЕ) заснований на здатності корисних мікроорганізмів, що містяться в ньому, засвоювати азот з атмосферного повітря та переводити його у доступні для рослин форми. За рахунок симбіотичних зв'язків з рослиною забезпечувати їх дешевим екологічно чистим азотом формуючи при цьому більш розвинену кореневу систему. Дозволяє активно синтезувати ростстимулюючі речовини, пригнічувати зростання фітопатогенної мікрофлори (збудників хвороб рослин).

внаслідок конкурентного домінування. Бульбякові бактерії препарату Біо-Мінераліс (інокулянт для сої + МЕ) мають унікальну симбіотичну спорідненість до сої, завдяки чому досягається гарантовано стабільний ефект.

ОСОБЛИВОСТІ  ПРЕПАРАТА

  • Підвищує врожайність зернобобових культур на 15 – 30%.
  • Стимулює поглинання макро- та мікроелементів із ґрунту.
  • Відновлює та підвищує родючість ґрунтів, збагачуючи їх дешевим біологічно фіксованим атмосферним азотом без додаткового внесення азотних добрив.
  • Позитивно впливає на врожай наступних культур у сівозміні.
  • Насичує ґрунт бульбочковими бактеріями, специфічними лише для сої та необхідними для її повноцінного росту та розвитку.
  • Покращує якість вирощеної продукції, збільшує вміст білків, вітамінів, вуглеводів.
  • Підвищує стійкість рослин до хвороб.
  • Не вимивається із ґрунту.

Препарат використовується для передпосівної інокуляції насіння сої шляхом механізованої (бетонозмішувача або машин для протруювання насіння типу ПС-10) або ручної обробки посівного матеріалу. Бактеризація проводиться у день посіву. На одну тонну насіння витрачається 1,5 л препарату, що розводять на 8,0-10,0 л робочого розчину. Для кращого нанесення інокулянту на поверхню насіння у складі препарату містяться біологічні прилипачі. Незалежно від способу бактеризації, після обробки насіння потрібно підсушити, щоб уникнути зниження норми висіву.

Дозволяється при обробці насіння поєднувати Біо-Мінераліс (інокулянт для сої + МЕ) з фунгіцидами Вітавакс 200 ФФ В.С.К., Фундазол 50% с.п., та екологічно чистими мікроелементами Нано-Мінераліс, РК.

Увага! Не рекомендується зберігати робочий розчин більш ніж добу. Обробку проводити, уникаючи впливу прямих сонячних променів, вранці чи ввечері! Після обробки насіння необхідно висіяти протягом 2 днів.

Зберігання. Зберігати при температурі від +3°С до +15°С у темному, захищеному від прямого сонячного проміння місці, окремо від отрутохімікатів.
Підвищення температури при зберіганні призводить до скорочення терміну придатності препарату.

Гарантійний термін зберігання: 6 місяців з дати виготовлення.

Характеристики

Виробник
Минералис Украина
Країна виробництва
Україна
Тип
мікродобриво
Застосування
для зернобобових
Форма випуску
водна суспензія
Упаковка
пластикова тара
Концентрована форма добрива
так
Препаративная форма
Водная суспензия литр
Вид удобрения
Микроудобрение литр
Максимальная температура эффективного действия
25.0 град.
Минимальная температура эффективного действия
12.0 град.