Біо Минералис інокулянт для сої+МЕ нанокарбоксилати Co, Mo, Mg

Біо Минералис інокулянт для сої+МЕ нанокарбоксилати Co, Mo, Mg

Біо Минералис інокулянт для сої+МЕ нанокарбоксилати Co, Mo, Mg від компанії ТД «АВС СТАНДАРТ » - фото 1
450 ₴
від 50 л 420 ₴/л
Мінімальна сума замовлення у продавця 1 000 ₴
В наявності

Способи доставки

 Самовивіз в м. ДніпроБезкоштовно
 Нова ПоштаЗа тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Біо-Минералис(інокулянт для сої+МО)

Bradyrhizobium japonicum + нанокарбоксилати Co, Mo, Mg

фасовка : 10 літрів.

СКЛАД: гелевий препарат жовтого кольору зі специфічним запахом живильної дріжджового середовища, яке являє собою рідку концентровану суміш на основі культури азотфіксуючих бульбочкових бактерій Rhizobium japonicum (титр 5х109 КУО/см3), активованих нанокарбоксилатами Со, Мо, Mg.

ОПИС. Біо-Мінераліс (Інокулянт для Сої+МО) сприяє біологічному оздоровленню ґрунтів та знижує шкідливу дію нітратів від тривалого застосування хімічних добрив, дозволяє більш економно та ефективно витрачати мінеральні добрива. Азотфіксуючі бактерії, розвиваючись у прикореневій зоні бобових культур, збагачують ґрунт біологічним азотом, який максимально фіксується з атмосферного повітря, таким чином покращуючи азотне живлення рослин. Мікроелементи, які містяться в інокулянті підвищують енергію проростання, сприяють активному росту і розвитку кореневої системи, забезпечують ранні і дружні сходи культури.

ПРИЗНАЧЕННЯ. Дія Біо-Мінераліс (Інокулянт для Сої+МО) базується на здатності корисних мікроорганізмів, що містяться в ньому, засвоювати азот з атмосферного повітря та переводити його у доступні для рослин форми, за рахунок симбіотичних зв'язків з рослиною забезпечуваті їх дешевим екологічно чистим азотом, формувати більш розвинену коренєву систему, синтезувати ріст-стимулюючі речовини, придушувати ріст фітопатогенної мікрофлори (збудників хвороб рослин) внаслідок конкурентного домінування. Бульбочкові бактерії препарату Біо-Мінераліс (Інокулянт для Сої+МО) мають унікальну симбіотичну спорідненість до сої, завдяки чому досягається гарантовано стабільний ефект.

ОСОБЛИВОСТІ ПРЕПАРАТУ:

  • підвищує урожайність зернобобових культур на 15-30%;
  • стимулює поглинання макро - і мікроелементів з ґрунту;
  • відновлює та підвищує родючість ґрунтів, збагачуючи їх дешевим біологічно-фіксованим атмосферним азотом без додаткового внесення азотних добрив;
  • позитивно впливає на врожай наступних культур у сівозміні;
  • насичує ґрунт бульбочковими бактеріями, специфічними лише для сої та необхідними для її повноцінного росту та розвитку;
  • поліпшує якість вирощеної продукції, збільшує вміст білків, вітамінів, вуглеводів;
  • підвищує стійкість рослин до хвороб;
  • не вимивається з ґрунту.

Препарат використовується для передпосівної інокуляції насіння сої шляхом механізованої (бетономішалки чі машин для протруювання насіння типу ПС-10) або ручної обробки посівного матеріалу. Бактеризація проводитися в день посіву. На одну тонну насіння витрачається 1,5 л препарату, який розводять на 8,0-10,0 л робочого розчину. Для кращого нанесення інокулянта на поверхню насінини в складі препарату містяться біологічні прилипачі. Незалежно від способу бактеризації, після обробки насіння потрібно підсушити, щоб уникнути зниження норми висіву.

Дозволяється при обробці насіння поєднувати Біо-Мінераліс (Інокулянт для Сої+МО) з фунгіцидами Вітавакс 200 ФФ в. с. к., Фундазол 50% з.п., та екологічно чистими мікроелементами Нано-Мінераліс, РК.

Увага!!! Не рекомендується зберігати робочий розчин більше 1 доби. Обробку проводити, уникаючи дії прямих сонячних променів, краще вранці або ввечері! Після обробки насіння необхідно висіяти впродовж 2 днів.

Зберігання. Препарат зберігати при t° від +3°С до +15°С в темному, захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від отрутохімікатів. Підвищення температури при зберіганні призводить до зменшення терміну придатності препарату.

Гарантійний термін зберігання: 6 місяців від дати виготовлення.

Характеристики

Виробник
Минералис Украина
Країна виробництва
Україна
Тип
мікродобриво
Застосування
для зернобобових
Форма випуску
водна суспензія
Показати всі