Теста Рапс Биополимер склеювач / склеиватель стручков и бобов

Теста Рапс Биополимер склеювач / склеиватель стручков и бобов

Теста Рапс Биополимер  склеювач / склеиватель стручков и бобов ##от компании## ТД «АВС СТАНДАРТ УКРАЇНА» - ##фото## 1
150 ₴
от 100 л 135 ₴/л
В наличии

Доставка

Минимальная сумма заказа у продавца 1 000 ₴
Доставка осуществляется только по предоплате
Новая Почта
Транспортная компания
Подробнее о доставке

Оплата

Банковская карта (Liqpay)
Наложенный платеж

Описание

Теста Рапс Биополимер склеювач/склеиватель стручков и бобов) Препарат для запобігання розтріскуванню стручків ріпаку, гірчиці, бобів сої, гороху та люпину.

ОПИС та СКЛАД. Гель. Діюча речовина ― біополімерна композиція (БПКА).

ПРИЗНАЧЕННЯ. Запобігає розтріскуванню стручків і бобів. Якісне покриття робочим розчином досягається після однієї обробки. Ефективність (полімеризація) не залежить від зовнішніх чинників. Зменшує випаровування, негативний вплив ультрафіолету і тертя між стручками. Повільно руйнується, довго зберігає свої властивості. Сприяє повному натуральному дозріванню врожаю культур тобто, стигле насіння не обсипається, а недозріле ― набирає стиглість.

ОСОБЛИВОСТІ ПРЕПАРАТУ: При попаданні робочого розчину на оброблювані рослини, відразу після висихання, створює на їх поверхні ефективну полімерну плівку з сітчастою структурою. Створює полімерну плівку без сонячного світла, що дає можливість застосовувати препарат і в сонячну, і в хмарну погоду. Характеризується стабільністю і забезпечує ефективну дію. Стійкий до високих температур і працює в діапазоні від + 5?С до + 70?С. Можливість використання післяжнивних решток на корм тваринам.

ЗАСТОСУВАННЯ. Перед початком робіт з обприскування поля слід зробити розрахунки необхідної кількості препарату, в залежності від норми витрат та площі ділянки, яку необхідно обробити, користуючись при цьому наведеною нижче таблицею. Увага!!! Перед заправкою в обприскувач обов’язково зробити маточний розчин препарату у співвідношенні 1:1. Обробляють рослини наземним або авіа способом за 2-4 тижні до збирання урожаю в діапазоні температур від +5 оС до +30 оС.

Норми витрати препарату ТестаРапс: Культура, що обробляється Норма витрат препарату Норма витрати робочої рідини Фаза розвитку культури Максимальна кількість обробок Ріпак, гірчиця 1-1,5 л/га 50-300 л/га На початку пожовтіння стручків 1 1-1,5 л/га 10-100 л/га При авіаційному обробітку 1 Соя, горох, люпин 2,5-3,5 л/га 50-300 л/га На початку пожовтіння бобів 1 2,5-3,5 л/га 10-100 л/га При авіаційному обробітку 1 Заходи безпеки. Препарат ТестаРапс екологічно безпечний для людей, тварин та комах! При попаданні препарату на шкіру або в очі – промити водою. Зберігання. Препарат ТестаРапс зберігають у герметичній упаковці за температури від +3 до +40 оС. Гарантійний термін зберігання. 2 роки від дати виготовлення.

Характеристики

Страна производства
Украина
Тип
микроудобрение
Вид
набор микроэлементов
Применение
для масличных
Форма выпуска
паста
Упаковка
пластиковая тара
Концентрированная форма удобрения
да
Производитель
Минералис Украина
Препаративная форма
Водная суспензия
Вид удобрения
Микроудобрение
Максимальная температура эффективного действия
25.0 град.
Минимальная температура эффективного действия
10.0 град.

Сопутствующие товары