Стимулятор Росту з мікроелементамі на Соняшник. Біостімулятор росту для актівації Соняшника на полі Регоплант

Стимулятор Росту з мікроелементамі на Соняшник. Біостімулятор росту для актівації Соняшника на полі Регоплант

Стимулятор Росту з мікроелементамі на Соняшник. Біостімулятор росту для актівації Соняшника на полі Регоплант від компанії ТД «АВС СТАНДАРТ » - фото 1
2 000 ₴
від 3 л 1 850 ₴/л
В наявності

Способи доставки

 Самовивіз в м. ДніпроБезкоштовно
 Нова ПоштаЗа тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

РЕГОПЛАНТ - Стимулятор Регулятор Росту Рослин для обробки насіння соняшнику при сівбі. Гарантія схожості/енергії на 100%. Антистресант. Також при листовій обробці рослини у фазі активного росту та розвитку.

Найновіший біостимулятор рослин із серії полікомпонентних препаратів, в основу дії якого покладено синергічний ефект взаємодії продуктів біотехнологічного культивування грибів-мікроміцетів із кореневої системи женьшеню та аверсектинів.

Синергія -

посилення дії кожного елемента завдяки об'єднанню єдину систему.

Препарат широкого спектра дії, рекомендований для використання для передпосівної обробки насіння зернових, зернобобових, олійних, овочевих культур, обробці рослин у період вегетації, а також для обприскування посівів газонних трав, інтродукції великих дерев, чагарників; застосовується у промисловому вирощуванні грибів, овочевих та ягідних культур, лісівництві та біотехнологіях.

 • Діюча речовина Регопланту:

  Комплекс біологічно-активних сполук

  - продукти життєдіяльності грибів-мікроміцетів - 0,3 г/л (насичені та ненасичені жирні кислоти (С14-С28), полісахариди, 15 амінокислот, аналоги фітогормонів цитокінінової та ауксинової природи)
  Комплекс біогенних мікроелементів - 1,75 г/л, у тому числі: B3+-0,23 г/л, Cu2+-0,26 г/л, Mn2+-0,2 г/л, Zn2+-0,32 г/л , Co2+-0,14 г/л, Fe2+-0,5 г/л, Mo6+-0,1 г/л
  Калієва сіль альфа-нафтилоцтової кислоти - 1 мг/л
  Аверсектин С - продукт життєдіяльності актиноміцету Streptomyces avermytilis - 0,01 г/л
 • Гарантовано збільшує врожай на 15-30%

  Підвищує стійкість рослин до несприятливих кліматичних умов (посуха, заморозки)

  Підвищує польову схожість та енергію проростання насіння

  Розвиває симбіотичну мікрофлору в зоні кореневої системи, як наслідок, посилює розвиток первинної та вторинної кореневої системи.

  Підсилює фотосинтетичну активність та розвиток листової поверхні

  Знижує фітотоксичну дію пестицидів, зменшує кількість залишкових пестицидів, запобігає спонтанному мутагенезу.

  Має біозахисний та антипаразитний ефект, на 60-75% захищає рослини від хвороб та шкідників.

  Дозволяє знизити норми внесення засобів захисту рослин до мінімально рекомендованих виробником

  Зменшує захворюваність рослин за рахунок активізації імунної системи

  Посилює ефект добрив та мікродобрив

  Вартість одноразової обробки з вегетації - 70 грн/га


  Застосування препарату:

 • Регоплант застосовують у вигляді водного розчину в одній суміші з іншими препаратами, що готують у день використання. Його доза при внесенні на тонну насіння або гектар посівів досить мала, тому важливо, щоб препарат був рівномірно розчинений у робочому розчині. Для цього воду з біостимулятором та іншими препаратами ретельно перемішують.

  Передпосівна обробка насіння: обробку насіння зернових колосових культур, цукрових буряків, кукурудзи, технічних та інших культур препаратом Регоплант проводять на насіннєвих і кукурудокалібрувальних заводах, а також у господарствах. Цей агроприйом проводиться відповідно до вимог кожної культури, правил безпеки та санітарних норм. Ці роботи необхідно проводити якісно та швидко, щоб не допустити набухання насіння та пошкодження їх оболонок.

  Позакоренева (листова) обробка: посіви обприскують водними розчинами регуляторів росту за допомогою штангових обприскувачів або авіатехніки. Найефективнішими для внесення препарату є ранковий годинник до 10-11 і вечірній годинник - після 17. Не рекомендується обприскування посівів при швидкості вітру вище 4 м/с.

  Об'єми водних розчинів препарату з розрахунку на гектар посівів для польових культур передбачені інструкціями до обприскувачів (200-300 л/га).

  Допускається зниження норм концентрації робочого розчину на гектар при малооб'ємних зрошеннях до 12-25 л/га та до 2,5 л/га при обробці УМО (ультрамала обробка).

  Норми внесення для с-х виробників:
  для передпосівної обробки насіння всіх культур: 250 мл/т (робочого розчину – 10 л/т); картоплі - 50 мл/т (робочого розчину - 20 л/т)
  для обприскування посівів: 50 мл/га (робочого розчину – 200-300 л/га).

  Норми внесення для приватного сектора:

  Обприскування насіння: 2,5 мл препарату розчинити в 100 мл води, на 10 кг насіння, обприскування проводиться перед висадкою в ґрунт. Бульби картоплі обприскати перед висадкою в ґрунт із розрахунку 0,5 мл у 200 мл на 10 кг бульб.

  Обприскування рослин: 15 крапель (0,5 мл) препарату розчинити в 3 л води на 1 сотку.

  Технологія застосування не потребує додаткових витрат. Доцільно використовувати в бакових сумішах з пестицидами та елементами живлення.

 • Культура

  Фаза внесення

     

  Соя, горох

  - бутонізація

  - Початок цвітіння

     

  Соняшник, ріпак

  - 3-4 пари листя

  - 6-8 пар листя

   
   
   
   

  50 мл на одну тонну концентрату поживного розчину з подальшим розведенням водою та внесенням під кожну рослину в період початку плодоношення в об'ємі 2,5-3 л на підживлення згідно з технологічним регламентом постійно.

   

Характеристики

Країна виробництва
Україна
Вид
антістрессант, стимулятор росту рослин
Призначення
регуляція фізіологічних процесів
Форма випуску
водна суспензія
Упаковка
пластикова тара
Показати всі

Супутні товари